SUVEREZIIM

OLEG SIROTIN JA KALLE KULBOK VÕITSID PÄRNU KARIKA - SUPERTULEMUS HURRA



VOOREMAA ARTIKKEL

laupäev, 14. aprill 2018

SPORDIVETERANID 2018 PAARIKAS

Ranks

JOGEVA BK SPORDIVETERANIDE MV PAARIDELE 14.04.2018

Ranks    

Travellers     ScoreCards

Session 1 Section V

13 Table 24 Board Howell Movement Director: Ü.Riisalu Received 312 of 312 scores.

RankSectionNames [OVERALL RANKS]BdsTotalMax%Score
1V 7Rein Toonekurg & Teno Lutter24395,0057668,58
2V 21Jaan Linnamägi & Jüri Aava24355,0057661,63
3V 15Toivo Jullis & Tõnis Pleksepp24341,0057659,20
4V 1Tiit Uus & Mati Tamm24326,0057656,60
5=V 3Urmas Lauri & Jüri Teras24318,0057655,21
5=V 24Maksim Karpov & Toomas Kork24318,0057655,21
7V 18Rein Haavala & Jaan Pärna24317,0057655,03
8V 16Tiit Jakobson & Valev Parker24315,0057654,69
9V 25Marko Tenn & Oleg Sirotin24306,0057653,13
10V 20Tiina Laidroo & Meeli Zahharchenko24305,0057652,95
11V 2Ivar Kalma & Mikk Mirme24301,0057652,26
12V 11Mart Ostra & Riho Niit24300,0057652,08
13V 12Avo Trommel & Uno Viigand24297,0057651,56
14V 23Erika Roosipuu & Vahur Talv24296,0057651,39
15V 9Tõnu Kibena & Jaan Tali24287,0057649,83
16V 8Roger Liiv & Jüri Siim24282,0057648,96
17V 10Rein Kaarjas & Endel Küttis24272,0057647,22
18V 22Enno Lõiv & Andres Kornel24270,0057646,88
19V 13Riina Arpo & Reet Relvik24268,0057646,53
20V 19Urmas Virves & Tiit Kalda24259,0057644,97
21=V 5Villu Ojassalu & Raivo Sikk24250,0057643,40
21=V 6Enn Maalder & Vahur Kurig24250,0057643,40
23V 4Rein Augas & Nikolai Petrov24238,0057641,32
24V 17Toivo Hallika & Enno Kuld24225,0057639,06
25V 14Enn Päll & Kalle Ojassalu24211,0057636,63
26V 26Jaan Sutt & Lembit Kapp24186,0057632,29

(printed 13:44:18 14.04.2018 PairsScorer7.3.3(c) JAS


Travellers    

Ranks     ScoreCards

Session 1 Section V

Neuberg Top = 24

Board 1 Love All Dealer N
  ♠Q942
A
K98
♣AK864
 
♠65
KQJ32
QJT
♣QJ9
  ♠AKJT8
T854
A72
♣2
   16     
12 HCP 12 
    0     

♠73
976
6543
♣T753
  N ♠   ♣
N - - - - 1
S - - - - 1
E 2 4 5 2 -
W 2 4 5 2 -
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
1134H+1WCK 450816Tiit Uus & Mati TammRiina Arpo & Reet Relvik
2164H+1WC5 450816Ivar Kalma & Mikk MirmeTiit Jakobson & Valev Parker
3184H=WCA 420195Urmas Lauri & Jüri TerasRein Haavala & Jaan Pärna
4204H+1WCA 450816Rein Augas & Nikolai PetrovTiina Laidroo & Meeli Zahharchenko
5224H+1EC10 450816Villu Ojassalu & Raivo SikkEnno Lõiv & Andres Kornel
6244H+1WCA 450816Enn Maalder & Vahur KurigMaksim Karpov & Toomas Kork
7123H+2ES7 200222Rein Toonekurg & Teno LutterAvo Trommel & Uno Viigand
8152C-1NSK 50240Roger Liiv & Jüri SiimToivo Jullis & Tõnis Pleksepp
9174H+1WCA 450816Tõnu Kibena & Jaan TaliToivo Hallika & Enno Kuld
10194H+1EH7 450816Rein Kaarjas & Endel KüttisUrmas Virves & Tiit Kalda
11214H+1WCK 450816Mart Ostra & Riho NiitJaan Linnamägi & Jüri Aava
14264H+1WCK 450816Enn Päll & Kalle OjassaluJaan Sutt & Lembit Kapp
25234H=WCK 420195Marko Tenn & Oleg SirotinErika Roosipuu & Vahur Talv
Board 2 NS Game Dealer E
  ♠AK
QT73
9762
♣K43
 
♠Q95
964
54
♣A8765
  ♠43
AJ5
AQJ8
♣JT92
   12     
 6 HCP 13 
    9     

♠JT8762
K82
KT3
♣Q
  N ♠   ♣
N 1 2 1 2 -
S 1 2 1 2 -
E - - - - 1
W - - - - 1
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
1132S=SD5110 168Tiit Uus & Mati TammRiina Arpo & Reet Relvik
2162S=SD5110 168Ivar Kalma & Mikk MirmeTiit Jakobson & Valev Parker
3181NT=WD6 90222Urmas Lauri & Jüri TerasRein Haavala & Jaan Pärna
4202D-2ESJ100 816Rein Augas & Nikolai PetrovTiina Laidroo & Meeli Zahharchenko
5221NT+1WH3 120024Villu Ojassalu & Raivo SikkEnno Lõiv & Andres Kornel
6242S=SD5110 168Enn Maalder & Vahur KurigMaksim Karpov & Toomas Kork
7122S+1SD5140 240Rein Toonekurg & Teno LutterAvo Trommel & Uno Viigand
8151S=SD580 618Roger Liiv & Jüri SiimToivo Jullis & Tõnis Pleksepp
9172S=SC8110 168Tõnu Kibena & Jaan TaliToivo Hallika & Enno Kuld
10192S=SD5110 168Rein Kaarjas & Endel KüttisUrmas Virves & Tiit Kalda
11212S=SD5110 168Mart Ostra & Riho NiitJaan Linnamägi & Jüri Aava
14262S=SD5110 168Enn Päll & Kalle OjassaluJaan Sutt & Lembit Kapp
25232NT-1ESJ50 420Marko Tenn & Oleg SirotinErika Roosipuu & Vahur Talv
Board 3 EW Game Dealer S
  ♠Q8432
J72
A8743
♣-
 
♠6
9
9652
♣JT97532
  ♠KT975
Q64
KT
♣AK6
    7     
 1 HCP 15 
   17     

♠AJ
AKT853
QJ
♣Q84
  N ♠   ♣
N 4 4 6 4 -
S 3 3 5 4 -
E - - - - 3
W - - - - 3
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
1124H=SS6420 1014Tiit Uus & Mati TammAvo Trommel & Uno Viigand
2141Sxx+1NCK720 240Ivar Kalma & Mikk MirmeEnn Päll & Kalle Ojassalu
4194H-1SS6 50222Rein Augas & Nikolai PetrovUrmas Virves & Tiit Kalda
5214H=SS6420 1014Villu Ojassalu & Raivo SikkJaan Linnamägi & Jüri Aava
6233NT-1SS6 50222Enn Maalder & Vahur KurigErika Roosipuu & Vahur Talv
7254H=SS6420 1014Rein Toonekurg & Teno LutterMarko Tenn & Oleg Sirotin
8135Cx-2WH7500 204Roger Liiv & Jüri SiimRiina Arpo & Reet Relvik
9164H+1SS6450 177Tõnu Kibena & Jaan TaliTiit Jakobson & Valev Parker
10184H-1SS6 50222Rein Kaarjas & Endel KüttisRein Haavala & Jaan Pärna
11204Hx=NCK590 222Mart Ostra & Riho NiitTiina Laidroo & Meeli Zahharchenko
1734H+1SS6450 177Toivo Hallika & Enno KuldUrmas Lauri & Jüri Teras
24224H=SS6420 1014Maksim Karpov & Toomas KorkEnno Lõiv & Andres Kornel
26154H=SSA420 1014Jaan Sutt & Lembit KappToivo Jullis & Tõnis Pleksepp
Board 4 Game All Dealer W
  ♠J97
QT4
KJT5
♣Q93
 
♠Q52
J8732
93
♣652
  ♠KT84
A95
82
♣J874
    9     
 3 HCP 8  
   20     

♠A63
K6
AQ764
♣AKT
  N ♠   ♣
N 3 2 2 4 3
S 3 2 2 4 3
E - - - - -
W - - - - -
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
1123NT=NS4600 816Tiit Uus & Mati TammAvo Trommel & Uno Viigand
2143NT=NS4600 816Ivar Kalma & Mikk MirmeEnn Päll & Kalle Ojassalu
4194NT=NC3630 159Rein Augas & Nikolai PetrovUrmas Virves & Tiit Kalda
5216D-1SC2 100123Villu Ojassalu & Raivo SikkJaan Linnamägi & Jüri Aava
6233NT+2NC4660 213Enn Maalder & Vahur KurigErika Roosipuu & Vahur Talv
7253NT+2NC8660 213Rein Toonekurg & Teno LutterMarko Tenn & Oleg Sirotin
8133NT=NS4600 816Roger Liiv & Jüri SiimRiina Arpo & Reet Relvik
9163NT+2SH2660 213Tõnu Kibena & Jaan TaliTiit Jakobson & Valev Parker
10183NT=NS4600 816Rein Kaarjas & Endel KüttisRein Haavala & Jaan Pärna
11203NT=NS4600 816Mart Ostra & Riho NiitTiina Laidroo & Meeli Zahharchenko
1733NT+1NS8630 159Toivo Hallika & Enno KuldUrmas Lauri & Jüri Teras
24223NT+2ND8660 213Maksim Karpov & Toomas KorkEnno Lõiv & Andres Kornel
26155D-1SS2 100123Jaan Sutt & Lembit KappToivo Jullis & Tõnis Pleksepp
Board 5 NS Game Dealer N
  ♠AK853
92
AK2
♣J97
 
♠Q9
Q863
QJ64
♣A43
  ♠JT642
AT
98
♣KQT8
   15     
11 HCP 10 
    4     

♠7
KJ754
T753
♣652
  N ♠   ♣
N - - - - -
S - - - - -
E 2 2 1 1 1
W 2 2 1 1 1
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
1252C-1ES750 204Tiit Uus & Mati TammMarko Tenn & Oleg Sirotin
2132C=ES7 90168Ivar Kalma & Mikk MirmeRiina Arpo & Reet Relvik
3153NT-1ES750 204Urmas Lauri & Jüri TerasToivo Jullis & Tõnis Pleksepp
5201Sx-3ND9 800222Villu Ojassalu & Raivo SikkTiina Laidroo & Meeli Zahharchenko
6221NT+1EH5 1201212Enn Maalder & Vahur KurigEnno Lõiv & Andres Kornel
7243C-2ES7100 240Rein Toonekurg & Teno LutterMaksim Karpov & Toomas Kork
8122C-1ES750 204Roger Liiv & Jüri SiimAvo Trommel & Uno Viigand
9142H-2SD4 200816Tõnu Kibena & Jaan TaliEnn Päll & Kalle Ojassalu
10171S-2NCK 200816Rein Kaarjas & Endel KüttisToivo Hallika & Enno Kuld
11192H-1SCA 1001410Mart Ostra & Riho NiitUrmas Virves & Tiit Kalda
1841S-2NHA 200816Rein Haavala & Jaan PärnaRein Augas & Nikolai Petrov
23212Sx-3NCK 800222Erika Roosipuu & Vahur TalvJaan Linnamägi & Jüri Aava
26161Sx-3NCK 800222Jaan Sutt & Lembit KappTiit Jakobson & Valev Parker
Board 6 EW Game Dealer E
  ♠A76
KQJ865
5
♣KQ3
 
♠98
A932
Q87
♣A942
  ♠KQJ43
74
AT
♣JT65
   15     
10 HCP 11 
    4     

♠T52
T
KJ96432
♣87
  N ♠   ♣
N - - 1 1 -
S - - 1 1 -
E - 2 - - 3
W - 2 - - 3
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
1253Sx-2EH10500 222Tiit Uus & Mati TammMarko Tenn & Oleg Sirotin
2133S-4EH10400 204Ivar Kalma & Mikk MirmeRiina Arpo & Reet Relvik
3153Hx-2NSK 300618Urmas Lauri & Jüri TerasToivo Jullis & Tõnis Pleksepp
5204H-2NSK 1001212Villu Ojassalu & Raivo SikkTiina Laidroo & Meeli Zahharchenko
6224Hx-2NSK 300618Enn Maalder & Vahur KurigEnno Lõiv & Andres Kornel
7245Dx-4SS9 800024Rein Toonekurg & Teno LutterMaksim Karpov & Toomas Kork
8124Dx-2SS9 300618Roger Liiv & Jüri SiimAvo Trommel & Uno Viigand
9143Hx=NDA530 240Tõnu Kibena & Jaan TaliEnn Päll & Kalle Ojassalu
10173S-1EH10100 186Rein Kaarjas & Endel KüttisToivo Hallika & Enno Kuld
11192H-1NSK 50168Mart Ostra & Riho NiitUrmas Virves & Tiit Kalda
1844H-2NSK 1001212Rein Haavala & Jaan PärnaRein Augas & Nikolai Petrov
23213Hx-1NSK 1001212Erika Roosipuu & Vahur TalvJaan Linnamägi & Jüri Aava
26164Hx-3NSK 500222Jaan Sutt & Lembit KappTiit Jakobson & Valev Parker
Board 7 Game All Dealer S
  ♠QJ6
QT9
A87
♣AKQ8
 
♠AT97543
K72
T32
♣-
  ♠82
A4
KQJ94
♣J765
   18     
 7 HCP 11 
    4     

♠K
J8653
65
♣T9432
  N ♠   ♣
N - - 1 - 2
S - - 2 - 2
E 1 4 - 3 -
W 1 4 - 3 -
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
1244Hx-1SSA 2001113Tiit Uus & Mati TammMaksim Karpov & Toomas Kork
2123NT-2NS8 2001113Ivar Kalma & Mikk MirmeAvo Trommel & Uno Viigand
3144H-1SD2 100213Urmas Lauri & Jüri TerasEnn Päll & Kalle Ojassalu
4163NTx-2NDK 500618Rein Augas & Nikolai PetrovTiit Jakobson & Valev Parker
5192S+2WCA 170177Villu Ojassalu & Raivo SikkUrmas Virves & Tiit Kalda
6214H-1SSA 100213Enn Maalder & Vahur KurigJaan Linnamägi & Jüri Aava
7233Sx+1WCK 930222Rein Toonekurg & Teno LutterErika Roosipuu & Vahur Talv
8253S+1WCA 170177Roger Liiv & Jüri SiimMarko Tenn & Oleg Sirotin
9133Sx+1WCA 930222Tõnu Kibena & Jaan TaliRiina Arpo & Reet Relvik
10154C-2SSA 2001113Rein Kaarjas & Endel KüttisToivo Jullis & Tõnis Pleksepp
11183H=SSA140 240Mart Ostra & Riho NiitRein Haavala & Jaan Pärna
22203NT-2NS8 2001113Enno Lõiv & Andres KornelTiina Laidroo & Meeli Zahharchenko
26173Sx+1WCA 930222Jaan Sutt & Lembit KappToivo Hallika & Enno Kuld
Board 8 Love All Dealer W
  ♠J974
K
T532
♣T542
 
♠QT2
QJT753
K84
♣3
  ♠K65
A6
AJ96
♣QJ98
    4     
 8 HCP 15 
   13     

♠A83
9842
Q7
♣AK76
  N ♠   ♣
N - - - - -
S - - - - -
E 4 2 5 4 2
W 4 2 5 4 2
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
1243NT+2ECK 460519Tiit Uus & Mati TammMaksim Karpov & Toomas Kork
2123H+2ECK 2001410Ivar Kalma & Mikk MirmeAvo Trommel & Uno Viigand
3144H-1WD350 231Urmas Lauri & Jüri TerasEnn Päll & Kalle Ojassalu
4164H=WS4 420915Rein Augas & Nikolai PetrovTiit Jakobson & Valev Parker
5192H+2ECK 170177Villu Ojassalu & Raivo SikkUrmas Virves & Tiit Kalda
6214C-5SHQ 2501212Enn Maalder & Vahur KurigJaan Linnamägi & Jüri Aava
7233H=WS7 140204Rein Toonekurg & Teno LutterErika Roosipuu & Vahur Talv
8253NT+2EH2 460519Roger Liiv & Jüri SiimMarko Tenn & Oleg Sirotin
9134H-1WS450 231Tõnu Kibena & Jaan TaliRiina Arpo & Reet Relvik
10154H=WC6 420915Rein Kaarjas & Endel KüttisToivo Jullis & Tõnis Pleksepp
11183H+1WD3 170177Mart Ostra & Riho NiitRein Haavala & Jaan Pärna
22205Cx-5SHQ 1100024Enno Lõiv & Andres KornelTiina Laidroo & Meeli Zahharchenko
26173NT+3ECA 490222Jaan Sutt & Lembit KappToivo Hallika & Enno Kuld
Board 9 EW Game Dealer N
  ♠AQT5
KQ9
J964
♣K7
 
♠J9
AT7
AQ2
♣AT852
  ♠862
865
K875
♣Q96
   15     
15 HCP 5  
    5     

♠K743
J432
T3
♣J43
  N ♠   ♣
N - 3 2 - -
S - 3 2 - -
E - - - 1 2
W - - - 1 2
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
1232C=WD6 90222Tiit Uus & Mati TammErika Roosipuu & Vahur Talv
2252S=NS2110 717Ivar Kalma & Mikk MirmeMarko Tenn & Oleg Sirotin
3132S+1SCA140 159Urmas Lauri & Jüri TerasRiina Arpo & Reet Relvik
4151NT-2W*S5200 213Rein Augas & Nikolai PetrovToivo Jullis & Tõnis Pleksepp
5172S+1SDA140 159Villu Ojassalu & Raivo SikkToivo Hallika & Enno Kuld
7221NTx+2N*D7380 240Rein Toonekurg & Teno LutterEnno Lõiv & Andres Kornel
8242S+1NC6140 159Roger Liiv & Jüri SiimMaksim Karpov & Toomas Kork
9121NT-2N*D5 100024Tõnu Kibena & Jaan TaliAvo Trommel & Uno Viigand
10142S=NS2110 717Rein Kaarjas & Endel KüttisEnn Päll & Kalle Ojassalu
11161NT-1W*S5100 420Mart Ostra & Riho NiitTiit Jakobson & Valev Parker
2062NT-2W*HK200 213Tiina Laidroo & Meeli ZahharchenkoEnn Maalder & Vahur Kurig
21191NT+1N*H5120 1014Jaan Linnamägi & Jüri AavaUrmas Virves & Tiit Kalda
26183S=SCA140 159Jaan Sutt & Lembit KappRein Haavala & Jaan Pärna
Board 10 Game All Dealer E
  ♠KT52
QT62
QT64
♣K
 
♠Q
K75
752
♣A87632
  ♠AJ73
J9843
A98
♣T
   10     
 9 HCP 10 
   11     

♠9864
A
KJ3
♣QJ954
  N ♠   ♣
N - 2 - 1 -
S - 2 - 1 -
E - - 3 - -
W - - 3 - -
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
1231NT+1SC8120 240Tiit Uus & Mati TammErika Roosipuu & Vahur Talv
2253H-1ES9100 213Ivar Kalma & Mikk MirmeMarko Tenn & Oleg Sirotin
3132H+1WD6 1401212Urmas Lauri & Jüri TerasRiina Arpo & Reet Relvik
4153NT-5SH5 500222Rein Augas & Nikolai PetrovToivo Jullis & Tõnis Pleksepp
5172H+1EC9 1401212Villu Ojassalu & Raivo SikkToivo Hallika & Enno Kuld
7222S-1SH5 100177Rein Toonekurg & Teno LutterEnno Lõiv & Andres Kornel
8242H+2ECQ 170816Roger Liiv & Jüri SiimMaksim Karpov & Toomas Kork
9123Cx-3SH5 800024Tõnu Kibena & Jaan TaliAvo Trommel & Uno Viigand
10142NT-2NS2 200618Rein Kaarjas & Endel KüttisEnn Päll & Kalle Ojassalu
11162H+4EC4 230420Mart Ostra & Riho NiitTiit Jakobson & Valev Parker
2064H-1EHA100 213Tiina Laidroo & Meeli ZahharchenkoEnn Maalder & Vahur Kurig
21193S-1NC10 100177Jaan Linnamägi & Jüri AavaUrmas Virves & Tiit Kalda
26183H=WD4 1401212Jaan Sutt & Lembit KappRein Haavala & Jaan Pärna
Board 11 Love All Dealer S
  ♠AK7
T954
732
♣972
 
♠J832
AQ62
KQT
♣AQ
  ♠T9
K873
A985
♣JT5
    7     
18 HCP 8  
    7     

♠Q654
J
J64
♣K8643
  N ♠   ♣
N - - - - -
S - - - - -
E 3 2 4 4 1
W 3 2 4 4 1
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
1224H=WSK 420816Tiit Uus & Mati TammEnno Lõiv & Andres Kornel
2243NT+1ES4 430024Ivar Kalma & Mikk MirmeMaksim Karpov & Toomas Kork
3124H=EHJ 420816Urmas Lauri & Jüri TerasAvo Trommel & Uno Viigand
4144H-1EC450 213Rein Augas & Nikolai PetrovEnn Päll & Kalle Ojassalu
5164H=EHJ 420816Villu Ojassalu & Raivo SikkTiit Jakobson & Valev Parker
6184H=EHJ 420816Enn Maalder & Vahur KurigRein Haavala & Jaan Pärna
8234H=EC3 420816Roger Liiv & Jüri SiimErika Roosipuu & Vahur Talv
9252H+2WC9 170168Tõnu Kibena & Jaan TaliMarko Tenn & Oleg Sirotin
10134H=ES5 420816Rein Kaarjas & Endel KüttisRiina Arpo & Reet Relvik
11154H=WSK 420816Mart Ostra & Riho NiitToivo Jullis & Tõnis Pleksepp
19174H-2ED4100 240Urmas Virves & Tiit KaldaToivo Hallika & Enno Kuld
2171NT+2WH5 150186Jaan Linnamägi & Jüri AavaRein Toonekurg & Teno Lutter
26204H-1EC450 213Jaan Sutt & Lembit KappTiina Laidroo & Meeli Zahharchenko
Board 12 NS Game Dealer W
  ♠853
62
AJ8653
♣83
 
♠KJ964
T985
T
♣T75
  ♠T2
AKQJ4
K9
♣A962
    5     
 4 HCP 17 
   14     

♠AQ7
73
Q742
♣KQJ4
  N ♠   ♣
N - - - 1 -
S - - - 1 -
E 1 3 3 - 2
W 1 3 3 - 2
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
1224H-1ECK50 177Tiit Uus & Mati TammEnno Lõiv & Andres Kornel
2243H=ECK 140420Ivar Kalma & Mikk MirmeMaksim Karpov & Toomas Kork
3124H-1ECK50 177Urmas Lauri & Jüri TerasAvo Trommel & Uno Viigand
4144H-1EDQ50 177Rein Augas & Nikolai PetrovEnn Päll & Kalle Ojassalu
5164H-1ECK50 177Villu Ojassalu & Raivo SikkTiit Jakobson & Valev Parker
6184H-1ECK50 177Enn Maalder & Vahur KurigRein Haavala & Jaan Pärna
8233H=ECK 140420Roger Liiv & Jüri SiimErika Roosipuu & Vahur Talv
9253S=ECK 140420Tõnu Kibena & Jaan TaliMarko Tenn & Oleg Sirotin
10134H-1ECK50 177Rein Kaarjas & Endel KüttisRiina Arpo & Reet Relvik
11154H-1ECK50 177Mart Ostra & Riho NiitToivo Jullis & Tõnis Pleksepp
19173H=ECK 140420Urmas Virves & Tiit KaldaToivo Hallika & Enno Kuld
2174H-1WC850 177Jaan Linnamägi & Jüri AavaRein Toonekurg & Teno Lutter
26203H=ECK 140420Jaan Sutt & Lembit KappTiina Laidroo & Meeli Zahharchenko
Board 13 Game All Dealer N
  ♠T32
A765
Q84
♣AT6
 
♠A9864
JT982
-
♣KQ9
  ♠Q5
Q3
T97652
♣J73
   10     
10 HCP 5  
   15     

♠KJ7
K4
AKJ3
♣8542
  N ♠   ♣
N 3 - 1 2 3
S 3 - 1 2 3
E - - - - -
W - - - - -
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
1203NT=SHJ600 213Tiit Uus & Mati TammTiina Laidroo & Meeli Zahharchenko
2233NT=SHJ600 213Ivar Kalma & Mikk MirmeErika Roosipuu & Vahur Talv
3252S-1WS2100 816Urmas Lauri & Jüri TerasMarko Tenn & Oleg Sirotin
4133H-2N*SQ 200123Rein Augas & Nikolai PetrovRiina Arpo & Reet Relvik
5153NT-1SHJ 100618Villu Ojassalu & Raivo SikkToivo Jullis & Tõnis Pleksepp
6172NT+3SS6210 186Enn Maalder & Vahur KurigToivo Hallika & Enno Kuld
7191NT+1SHJ120 1113Rein Toonekurg & Teno LutterUrmas Virves & Tiit Kalda
9242NT+1SHJ150 1410Tõnu Kibena & Jaan TaliMaksim Karpov & Toomas Kork
10123NTx=SS3750 240Rein Kaarjas & Endel KüttisAvo Trommel & Uno Viigand
11142S=WH6 110420Mart Ostra & Riho NiitEnn Päll & Kalle Ojassalu
18162Hx-1W*CA200 168Rein Haavala & Jaan PärnaTiit Jakobson & Valev Parker
2283NT-2SHJ 200123Enno Lõiv & Andres KornelRoger Liiv & Jüri Siim
26211NT+1SHJ120 1113Jaan Sutt & Lembit KappJaan Linnamägi & Jüri Aava
Board 14 Love All Dealer E
  ♠AQ85
AT4
T62
♣KJ2
 
♠974
8653
-
♣Q96543
  ♠J63
KQ9
QJ97
♣AT7
   14     
 2 HCP 13 
   11     

♠KT2
J72
AK8543
♣8
  N ♠   ♣
N 4 3 1 4 -
S 3 3 2 4 -
E - - - - 2
W - - - - 2
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
1203D=SH6110 420Tiit Uus & Mati TammTiina Laidroo & Meeli Zahharchenko
2233NT+2NC7460 213Ivar Kalma & Mikk MirmeErika Roosipuu & Vahur Talv
3253NT=NSJ400 717Urmas Lauri & Jüri TerasMarko Tenn & Oleg Sirotin
4133NT+1NS3430 1410Rein Augas & Nikolai PetrovRiina Arpo & Reet Relvik
5153NT-2NC10 100222Villu Ojassalu & Raivo SikkToivo Jullis & Tõnis Pleksepp
6173NT+1NS6430 1410Enn Maalder & Vahur KurigToivo Hallika & Enno Kuld
7193NT+2NDQ460 213Rein Toonekurg & Teno LutterUrmas Virves & Tiit Kalda
9243NT+1NHQ430 1410Tõnu Kibena & Jaan TaliMaksim Karpov & Toomas Kork
10122Cx=WD7 180024Rein Kaarjas & Endel KüttisAvo Trommel & Uno Viigand
11143NT+3NC7490 240Mart Ostra & Riho NiitEnn Päll & Kalle Ojassalu
18163NT+1NS2430 1410Rein Haavala & Jaan PärnaTiit Jakobson & Valev Parker
2283NT+1NS3430 1410Enno Lõiv & Andres KornelRoger Liiv & Jüri Siim
26213NT=NS3400 717Jaan Sutt & Lembit KappJaan Linnamägi & Jüri Aava
Board 15 NS Game Dealer S
  ♠J92
986
KQ85
♣JT4
 
♠AK7
QJ
JT74
♣9852
  ♠Q43
AKT32
A6
♣KQ3
    7     
11 HCP 18 
    4     

♠T865
754
932
♣A76
  N ♠   ♣
N - - - - -
S - - - - -
E 4 3 5 3 4
W 5 3 5 3 4
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
1194H+1ES6 450168Tiit Uus & Mati TammUrmas Virves & Tiit Kalda
2213NT+2WS9 460816Ivar Kalma & Mikk MirmeJaan Linnamägi & Jüri Aava
3243NT+1WH8 430204Urmas Lauri & Jüri TerasMaksim Karpov & Toomas Kork
4123NT+2WDK 460816Rein Augas & Nikolai PetrovAvo Trommel & Uno Viigand
5146H-1ECA50 240Villu Ojassalu & Raivo SikkEnn Päll & Kalle Ojassalu
6163NT+2WS2 460816Enn Maalder & Vahur KurigTiit Jakobson & Valev Parker
7183NT+2WDK 460816Rein Toonekurg & Teno LutterRein Haavala & Jaan Pärna
8203NT+1WS9 430204Roger Liiv & Jüri SiimTiina Laidroo & Meeli Zahharchenko
10253NT+2ES5 460816Rein Kaarjas & Endel KüttisMarko Tenn & Oleg Sirotin
11133NT+2WD5 460816Mart Ostra & Riho NiitRiina Arpo & Reet Relvik
17156H=ECA 980024Toivo Hallika & Enno KuldToivo Jullis & Tõnis Pleksepp
2393NT+1ES8 430204Erika Roosipuu & Vahur TalvTõnu Kibena & Jaan Tali
26223NT+2WD5 460816Jaan Sutt & Lembit KappEnno Lõiv & Andres Kornel
Board 16 EW Game Dealer W
  ♠J
AJ7
Q983
♣QT974
 
♠Q75
KQ96
KJT2
♣J3
  ♠AKT43
852
75
♣652
   10     
12 HCP 7  
   11     

♠9862
T43
A64
♣AK8
  N ♠   ♣
N 1 - - 2 3
S 1 - 1 2 3
E - 1 - - -
W - 1 - - -
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
1193S-1ECA100 159Tiit Uus & Mati TammUrmas Virves & Tiit Kalda
2214C-1NSA 50717Ivar Kalma & Mikk MirmeJaan Linnamägi & Jüri Aava
3243C=NSK110 222Urmas Lauri & Jüri TerasMaksim Karpov & Toomas Kork
4121NT-1W*C4100 159Rein Augas & Nikolai PetrovAvo Trommel & Uno Viigand
5141D-1WSJ100 159Villu Ojassalu & Raivo SikkEnn Päll & Kalle Ojassalu
6163NT-2S*HK 100222Enn Maalder & Vahur KurigTiit Jakobson & Valev Parker
7181NT=W*SJ 90420Rein Toonekurg & Teno LutterRein Haavala & Jaan Pärna
8203H-3WSJ300 240Roger Liiv & Jüri SiimTiina Laidroo & Meeli Zahharchenko
10253S-1ECK100 159Rein Kaarjas & Endel KüttisMarko Tenn & Oleg Sirotin
11131NT-1W*C10100 159Mart Ostra & Riho NiitRiina Arpo & Reet Relvik
17152S=ECA 110024Toivo Hallika & Enno KuldToivo Jullis & Tõnis Pleksepp
2393S-1ECA100 159Erika Roosipuu & Vahur TalvTõnu Kibena & Jaan Tali
26223C-1NC2 50717Jaan Sutt & Lembit KappEnno Lõiv & Andres Kornel
Board 17 Love All Dealer N
  ♠KQ9
A
QT95
♣AT754
 
♠T63
Q952
A3
♣K986
  ♠J7
J76
KJ8762
♣Q3
   15     
 9 HCP 8  
    8     

♠A8542
KT843
4
♣J2
  N ♠   ♣
N 3 4 2 - 3
S 3 4 2 - 3
E - - - 1 -
W - - - 1 -
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
1184S-1SC6 50519Tiit Uus & Mati TammRein Haavala & Jaan Pärna
2204S-1SDA 50519Ivar Kalma & Mikk MirmeTiina Laidroo & Meeli Zahharchenko
3224S=SDA420 186Urmas Lauri & Jüri TerasEnno Lõiv & Andres Kornel
4254S=ND2420 186Rein Augas & Nikolai PetrovMarko Tenn & Oleg Sirotin
5134S-3SDA 150024Villu Ojassalu & Raivo SikkRiina Arpo & Reet Relvik
6154S=NCQ420 186Enn Maalder & Vahur KurigToivo Jullis & Tõnis Pleksepp
7174S+2NH6480 240Rein Toonekurg & Teno LutterToivo Hallika & Enno Kuld
8193NT=NSJ400 1212Roger Liiv & Jüri SiimUrmas Virves & Tiit Kalda
9214S-1SDA 50519Tõnu Kibena & Jaan TaliJaan Linnamägi & Jüri Aava
12113S+1SDA170 1014Avo Trommel & Uno ViigandMart Ostra & Riho Niit
16144S=SDA420 186Tiit Jakobson & Valev ParkerEnn Päll & Kalle Ojassalu
24104S=NC3420 186Maksim Karpov & Toomas KorkRein Kaarjas & Endel Küttis
26234S-1SDA 50519Jaan Sutt & Lembit KappErika Roosipuu & Vahur Talv
Board 18 NS Game Dealer E
  ♠K43
965
J4
♣Q9872
 
♠QT6
82
QT73
♣AT54
  ♠J982
QT4
K8652
♣3
    6     
 8 HCP 6  
   20     

♠A75
AKJ73
A9
♣KJ6
  N ♠   ♣
N 2 2 4 - 5
S 2 2 4 - 5
E - - - 2 -
W - - - 2 -
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
1184H+2SH8680 177Tiit Uus & Mati TammRein Haavala & Jaan Pärna
2204H+2SH8680 177Ivar Kalma & Mikk MirmeTiina Laidroo & Meeli Zahharchenko
3224H+2SH8680 177Urmas Lauri & Jüri TerasEnno Lõiv & Andres Kornel
4253NT-1ND2 100222Rein Augas & Nikolai PetrovMarko Tenn & Oleg Sirotin
5134H+2SH8680 177Villu Ojassalu & Raivo SikkRiina Arpo & Reet Relvik
6153NT-1SD3 100222Enn Maalder & Vahur KurigToivo Jullis & Tõnis Pleksepp
7173NT+3ND5690 240Rein Toonekurg & Teno LutterToivo Hallika & Enno Kuld
8194H=SC4620 816Roger Liiv & Jüri SiimUrmas Virves & Tiit Kalda
9214H+2NH8680 177Tõnu Kibena & Jaan TaliJaan Linnamägi & Jüri Aava
12114H+2SH8680 177Avo Trommel & Uno ViigandMart Ostra & Riho Niit
16144H=SD3620 816Tiit Jakobson & Valev ParkerEnn Päll & Kalle Ojassalu
24103NT-1ND2 100222Maksim Karpov & Toomas KorkRein Kaarjas & Endel Küttis
26234H=SD3620 816Jaan Sutt & Lembit KappErika Roosipuu & Vahur Talv
Board 19 EW Game Dealer S
  ♠KQ64
T93
J2
♣A875
 
♠872
A7
AT763
♣K43
  ♠T9
KQJ82
KQ98
♣Q6
   10     
11 HCP 13 
    6     

♠AJ53
654
54
♣JT92
  N ♠   ♣
N - 1 - - 1
S - 1 - - 1
E 2 - 4 4 -
W 2 - 4 4 -
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
1173NT-1WS4100 240Tiit Uus & Mati TammToivo Hallika & Enno Kuld
2194H+1ECJ 650420Ivar Kalma & Mikk MirmeUrmas Virves & Tiit Kalda
3212H+3ED5 200915Urmas Lauri & Jüri TerasJaan Linnamägi & Jüri Aava
4233H+1ES3 1701311Rein Augas & Nikolai PetrovErika Roosipuu & Vahur Talv
5123D+3WD2 1701311Villu Ojassalu & Raivo SikkAvo Trommel & Uno Viigand
6144H+1ECJ 650420Enn Maalder & Vahur KurigEnn Päll & Kalle Ojassalu
7164D=WSK 130195Rein Toonekurg & Teno LutterTiit Jakobson & Valev Parker
8184H+2ECJ 680024Roger Liiv & Jüri SiimRein Haavala & Jaan Pärna
9203H+2ED5 200915Tõnu Kibena & Jaan TaliTiina Laidroo & Meeli Zahharchenko
10222D+3WC8 150168Rein Kaarjas & Endel KüttisEnno Lõiv & Andres Kornel
15133D+1WSK 130195Toivo Jullis & Tõnis PlekseppRiina Arpo & Reet Relvik
25113S-2NHK 100222Marko Tenn & Oleg SirotinMart Ostra & Riho Niit
26244H+1ECJ 650420Jaan Sutt & Lembit KappMaksim Karpov & Toomas Kork
Board 20 Game All Dealer W
  ♠AKQ65
K2
QJT52
♣K
 
♠JT987
J97
K43
♣JT
  ♠-
A3
98
♣AQ9876543
   18     
 6 HCP 10 
    6     

♠432
QT8654
A76
♣2
  N ♠   ♣
N - 2 3 3 -
S - 2 3 3 -
E 3 - - - 5
W 3 - - - 5
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
1175S-3NCA 3001311Tiit Uus & Mati TammToivo Hallika & Enno Kuld
2195H-3SCJ 3001311Ivar Kalma & Mikk MirmeUrmas Virves & Tiit Kalda
3215Cx=EDA 750618Urmas Lauri & Jüri TerasJaan Linnamägi & Jüri Aava
4235Sx-3NHA 800222Rein Augas & Nikolai PetrovErika Roosipuu & Vahur Talv
5124S-2ND9 200195Villu Ojassalu & Raivo SikkAvo Trommel & Uno Viigand
6145Cx=ES2 750618Enn Maalder & Vahur KurigEnn Päll & Kalle Ojassalu
7164S-1NHA 100231Rein Toonekurg & Teno LutterTiit Jakobson & Valev Parker
8186Hx-4SCJ 1100024Roger Liiv & Jüri SiimRein Haavala & Jaan Pärna
9204H-2SCJ 200195Tõnu Kibena & Jaan TaliTiina Laidroo & Meeli Zahharchenko
10225Cx=ES3 750618Rein Kaarjas & Endel KüttisEnno Lõiv & Andres Kornel
15134H-1SCJ 100231Toivo Jullis & Tõnis PlekseppRiina Arpo & Reet Relvik
25115S-3NCA 3001311Marko Tenn & Oleg SirotinMart Ostra & Riho Niit
26245H-3SCJ 3001311Jaan Sutt & Lembit KappMaksim Karpov & Toomas Kork
Board 21 NS Game Dealer N
  ♠AJ9762
764
-
♣T965
 
♠T43
J5
KJ8754
♣KJ
  ♠KQ5
AQ832
3
♣A743
    5     
 9 HCP 15 
   11     

♠8
KT9
AQT962
♣Q82
  N ♠   ♣
N - - - - -
S - - - - -
E 4 1 2 2 1
W 4 1 2 1 1
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
2183Sx-1ND3 2001113Ivar Kalma & Mikk MirmeRein Haavala & Jaan Pärna
3203NT+1ES8 430816Urmas Lauri & Jüri TerasTiina Laidroo & Meeli Zahharchenko
4223H=ES8 140168Rein Augas & Nikolai PetrovEnno Lõiv & Andres Kornel
5243Sx-4ND3 1100222Villu Ojassalu & Raivo SikkMaksim Karpov & Toomas Kork
6133C-3ES8150 240Enn Maalder & Vahur KurigRiina Arpo & Reet Relvik
7154H-1ES850 213Rein Toonekurg & Teno LutterToivo Jullis & Tõnis Pleksepp
8173H=ES8 140168Roger Liiv & Jüri SiimToivo Hallika & Enno Kuld
9194H-1ES850 213Tõnu Kibena & Jaan TaliUrmas Virves & Tiit Kalda
10213Dx-4SHJ 1100222Rein Kaarjas & Endel KüttisJaan Linnamägi & Jüri Aava
11233H=ES8 140168Mart Ostra & Riho NiitErika Roosipuu & Vahur Talv
14123Dx-4SHJ 1100222Enn Päll & Kalle OjassaluAvo Trommel & Uno Viigand
1613D-2SS10 2001113Tiit Jakobson & Valev ParkerTiit Uus & Mati Tamm
26253NT+2ED10 460618Jaan Sutt & Lembit KappMarko Tenn & Oleg Sirotin
Board 22 EW Game Dealer E
  ♠T
KQJ9
K8753
♣976
 
♠AJ98
T82
92
♣QJT8
  ♠KQ75432
73
6
♣542
    9     
 8 HCP 5  
   18     

♠6
A654
AQJT4
♣AK3
  N ♠   ♣
N - - 5 5 1
S - - 5 5 1
E - 2 - - -
W - 2 - - -
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
2185H=ND6450 195Ivar Kalma & Mikk MirmeRein Haavala & Jaan Pärna
3205D=NH7400 1113Urmas Lauri & Jüri TerasTiina Laidroo & Meeli Zahharchenko
4226H-1SCQ 50321Rein Augas & Nikolai PetrovEnno Lõiv & Andres Kornel
5245D=SSA400 1113Villu Ojassalu & Raivo SikkMaksim Karpov & Toomas Kork
6136H-1NSK 50321Enn Maalder & Vahur KurigRiina Arpo & Reet Relvik
7155H=ND7450 195Rein Toonekurg & Teno LutterToivo Jullis & Tõnis Pleksepp
8174H+1ND6450 195Roger Liiv & Jüri SiimToivo Hallika & Enno Kuld
9195D=SH8400 1113Tõnu Kibena & Jaan TaliUrmas Virves & Tiit Kalda
10214Sx-2ECA500 240Rein Kaarjas & Endel KüttisJaan Linnamägi & Jüri Aava
11234H+1ND6450 195Mart Ostra & Riho NiitErika Roosipuu & Vahur Talv
14125D=SCQ400 1113Enn Päll & Kalle OjassaluAvo Trommel & Uno Viigand
1615D-1SSA 50321Tiit Jakobson & Valev ParkerTiit Uus & Mati Tamm
26256D-1SCQ 50321Jaan Sutt & Lembit KappMarko Tenn & Oleg Sirotin
Board 23 Game All Dealer S
  ♠QT2
A92
AT
♣AT964
 
♠K763
763
J7653
♣K
  ♠J9854
K8
Q82
♣Q73
   14     
 7 HCP 8  
   11     

♠A
QJT54
K94
♣J852
  N ♠   ♣
N 3 - 4 - 5
S 3 - 4 - 5
E - 1 - - -
W - 1 - - -
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
3194H+1SD3650 159Urmas Lauri & Jüri TerasUrmas Virves & Tiit Kalda
4214H-1SS6 100222Rein Augas & Nikolai PetrovJaan Linnamägi & Jüri Aava
5234H+1SD7650 159Villu Ojassalu & Raivo SikkErika Roosipuu & Vahur Talv
6254H+1SS6650 159Enn Maalder & Vahur KurigMarko Tenn & Oleg Sirotin
7143NT+2NS9660 240Rein Toonekurg & Teno LutterEnn Päll & Kalle Ojassalu
8166H-1SH3 100222Roger Liiv & Jüri SiimTiit Jakobson & Valev Parker
9184H-1SD6 100222Tõnu Kibena & Jaan TaliRein Haavala & Jaan Pärna
10204H+1SS2650 159Rein Kaarjas & Endel KüttisTiina Laidroo & Meeli Zahharchenko
11224H+1SH6650 159Mart Ostra & Riho NiitEnno Lõiv & Andres Kornel
12244H+1ND6650 159Avo Trommel & Uno ViigandMaksim Karpov & Toomas Kork
13264H=SS3620 618Riina Arpo & Reet RelvikJaan Sutt & Lembit Kapp
1514H+1SS3650 159Toivo Jullis & Tõnis PlekseppTiit Uus & Mati Tamm
1724H+1SD7650 159Toivo Hallika & Enno KuldIvar Kalma & Mikk Mirme
Board 24 Love All Dealer W
  ♠JT5
J7654
A54
♣74
 
♠A86432
KT2
96
♣J2
  ♠97
Q
KQ873
♣AKT63
    6     
 8 HCP 14 
   12     

♠KQ
A983
JT2
♣Q985
  N ♠   ♣
N - - 1 - -
S - - 1 - -
E - 3 - 2 3
W - 3 - 2 3
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
3194S-1WC750 186Urmas Lauri & Jüri TerasUrmas Virves & Tiit Kalda
4213S=WSJ 140717Rein Augas & Nikolai PetrovJaan Linnamägi & Jüri Aava
5232S+1WC4 140717Villu Ojassalu & Raivo SikkErika Roosipuu & Vahur Talv
6252S+1WC7 140717Enn Maalder & Vahur KurigMarko Tenn & Oleg Sirotin
7143S-2ES5100 204Rein Toonekurg & Teno LutterEnn Päll & Kalle Ojassalu
8163S=WC7 140717Roger Liiv & Jüri SiimTiit Jakobson & Valev Parker
9183NT-3EH3150 231Tõnu Kibena & Jaan TaliRein Haavala & Jaan Pärna
10202NT=EH3 120168Rein Kaarjas & Endel KüttisTiina Laidroo & Meeli Zahharchenko
11222S+1WC7 140717Mart Ostra & Riho NiitEnno Lõiv & Andres Kornel
12242S+1WC7 140717Avo Trommel & Uno ViigandMaksim Karpov & Toomas Kork
13265C-3EHA150 231Riina Arpo & Reet RelvikJaan Sutt & Lembit Kapp
1512S+1WC7 140717Toivo Jullis & Tõnis PlekseppTiit Uus & Mati Tamm
1723S=WC7 140717Toivo Hallika & Enno KuldIvar Kalma & Mikk Mirme

ScoreCards    

Ranks     Travellers
PAIR 1 TIIT UUS-MATI TAMM PAIR 2 IVAR KALMA-MIKK MIRME 
SPORDIVETERANIDE MV PAARIDELE 14/04/2018 SPORDIVETERANIDE MV PAARIDELE 14/04/2018 
Session 1 Section V Session 1 Section V 
MPs 326 Max 576 Score 56,60% MPs 301 Max 576 Score 52,26% 
Session Rank 4 Session Rank 11 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
1Arpo
Relvik
-450833,33 1Jakobson
Parker
-450833,33 
21101666,67 21101666,67 
3Trommel
Viigand
4201041,67 3Päll
Ojassalu
72024100,00 
4600833,33 4600833,33 
5Tenn
Sirotin
502083,33 5Arpo
Relvik
-901666,67 
65002291,67 64002083,33 
7Karpov
Kork
-2001145,83 7Trommel
Viigand
-2001145,83 
8-460520,83 8-2001458,33 
9Roosipuu
Talv
-9028,33 9Tenn
Sirotin
110729,17 
1012024100,00 101002187,50 
11Lõiv
Kornel
-420833,33 11Karpov
Kork
-43000,00 
12501770,83 12-140416,67 
13Laidroo
Zahharchenko
6002187,50 13Roosipuu
Talv
6002187,50 
14110416,67 144602187,50 
15Virves
Kalda
-4501666,67 15Linnamägi
Aava
-460833,33 
161001562,50 16-50729,17 
17Haavala
Pärna
-50520,83 17Laidroo
Zahharchenko
-50520,83 
186801770,83 186801770,83 
19Hallika
Kuld
10024100,00 19Virves
Kalda
-650416,67 
20-3001354,17 20-3001354,17 
21Jakobson
Parker
2001354,17 21Haavala
Pärna
-2001145,83 
22502187,50 224501979,17 
23Jullis
Pleksepp
-650937,50 23Hallika
Kuld
-650937,50 
241401770,83 241401770,83 

PAIR 3 URMAS LAURI-JÜRI TERAS PAIR 4 REIN AUGAS-NIKOLAI PETROV 
SPORDIVETERANIDE MV PAARIDELE 14/04/2018 SPORDIVETERANIDE MV PAARIDELE 14/04/2018 
Session 1 Section V Session 1 Section V 
MPs 318 Max 576 Score 55,21% MPs 238 Max 576 Score 41,32% 
Session Rank 5 Session Rank 23 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
1Haavala
Pärna
-4201979,17 1Laidroo
Zahharchenko
-450833,33 
2-9028,33 2100833,33 
3Hallika
Kuld
-450729,17 3Virves
Kalda
-5028,33 
4-630937,50 46301562,50 
5Jullis
Pleksepp
502083,33 5Haavala
Pärna
2001666,67 
6-300625,00 61001250,00 
7Päll
Ojassalu
-1002187,50 7Jakobson
Parker
-500625,00 
8502395,83 8-420937,50 
9Arpo
Relvik
1401562,50 9Jullis
Pleksepp
2002187,50 
10-1401250,00 10-50028,33 
11Trommel
Viigand
-420833,33 11Päll
Ojassalu
502187,50 
12501770,83 12501770,83 
13Tenn
Sirotin
100833,33 13Arpo
Relvik
-20014,17 
14400729,17 144301458,33 
15Karpov
Kork
-4302083,33 15Trommel
Viigand
-460833,33 
161102291,67 161001562,50 
17Lõiv
Kornel
4201875,00 17Tenn
Sirotin
4201875,00 
186801770,83 18-10028,33 
19Linnamägi
Aava
-200937,50 19Roosipuu
Talv
-1701354,17 
20-750625,00 20-80028,33 
21Laidroo
Zahharchenko
-430833,33 21Lõiv
Kornel
-1401666,67 
224001145,83 22-50312,50 
23Virves
Kalda
6501562,50 23Linnamägi
Aava
-10028,33 
24501875,00 24-140729,17 

PAIR 5 VILLU OJASSALU-RAIVO SIKK PAIR 6 ENN MAALDER-VAHUR KURIG 
SPORDIVETERANIDE MV PAARIDELE 14/04/2018 SPORDIVETERANIDE MV PAARIDELE 14/04/2018 
Session 1 Section V Session 1 Section V 
MPs 250 Max 576 Score 43,40% MPs 250 Max 576 Score 43,40% 
Session Rank 21 Session Rank 21 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
1Lõiv
Kornel
-450833,33 1Karpov
Kork
-450833,33 
2-12000,00 21101666,67 
3Linnamägi
Aava
4201041,67 3Roosipuu
Talv
-5028,33 
4-10014,17 46602187,50 
5Laidroo
Zahharchenko
-80028,33 5Lõiv
Kornel
-1201250,00 
6-1001250,00 6-300625,00 
7Virves
Kalda
-1701770,83 7Linnamägi
Aava
-1002187,50 
8-1701770,83 8-2501250,00 
9Hallika
Kuld
1401562,50 9Laidroo
Zahharchenko
-200312,50 
10-1401250,00 10-100312,50 
11Jakobson
Parker
-420833,33 11Haavala
Pärna
-420833,33 
12501770,83 12501770,83 
13Jullis
Pleksepp
-100625,00 13Hallika
Kuld
2101875,00 
14-10028,33 144301458,33 
15Päll
Ojassalu
5024100,00 15Jakobson
Parker
-460833,33 
161001562,50 16-10028,33 
17Arpo
Relvik
-15000,00 17Jullis
Pleksepp
4201875,00 
186801770,83 18-10028,33 
19Trommel
Viigand
-1701354,17 19Päll
Ojassalu
-650416,67 
20-2001979,17 20-750625,00 
21Karpov
Kork
-110028,33 21Arpo
Relvik
15024100,00 
224001145,83 22-50312,50 
23Roosipuu
Talv
6501562,50 23Tenn
Sirotin
6501562,50 
24-140729,17 24-140729,17 

PAIR 7 REIN TOONEKURG-TENO LUTTER PAIR 8 ROGER LIIV-JÜRI SIIM 
SPORDIVETERANIDE MV PAARIDELE 14/04/2018 SPORDIVETERANIDE MV PAARIDELE 14/04/2018 
Session 1 Section V Session 1 Section V 
MPs 395 Max 576 Score 68,58% MPs 282 Max 576 Score 48,96% 
Session Rank 1 Session Rank 16 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
1Trommel
Viigand
-2002291,67 1Jullis
Pleksepp
-5024100,00 
214024100,00 280625,00 
3Tenn
Sirotin
4201041,67 3Arpo
Relvik
5002083,33 
46602187,50 4600833,33 
5Karpov
Kork
10024100,00 5Trommel
Viigand
502083,33 
6-80000,00 6-300625,00 
7Roosipuu
Talv
-93028,33 7Tenn
Sirotin
-1701770,83 
8-1402083,33 8-460520,83 
9Lõiv
Kornel
38024100,00 9Karpov
Kork
1401562,50 
10-1001770,83 10-170833,33 
11Linnamägi
Aava
150625,00 11Roosipuu
Talv
-420833,33 
12-50729,17 12-140416,67 
13Virves
Kalda
1201145,83 13Lõiv
Kornel
2002395,83 
144602187,50 14-4301041,67 
15Haavala
Pärna
-460833,33 15Laidroo
Zahharchenko
-4302083,33 
16-90416,67 1630024100,00 
17Hallika
Kuld
48024100,00 17Virves
Kalda
4001250,00 
1869024100,00 18620833,33 
19Jakobson
Parker
-1301979,17 19Haavala
Pärna
-68000,00 
20-1002395,83 20-110000,00 
21Jullis
Pleksepp
502187,50 21Hallika
Kuld
-1401666,67 
224501979,17 224501979,17 
23Päll
Ojassalu
66024100,00 23Jakobson
Parker
-10028,33 
241002083,33 24-140729,17 

PAIR 9 TÕNU KIBENA-JAAN TALI PAIR 10 REIN KAARJAS-ENDEL KÜTTIS 
SPORDIVETERANIDE MV PAARIDELE 14/04/2018 SPORDIVETERANIDE MV PAARIDELE 14/04/2018 
Session 1 Section V Session 1 Section V 
MPs 287 Max 576 Score 49,83% MPs 272 Max 576 Score 47,22% 
Session Rank 15 Session Rank 17 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
1Hallika
Kuld
-450833,33 1Virves
Kalda
-450833,33 
21101666,67 21101666,67 
3Jakobson
Parker
4501770,83 3Haavala
Pärna
-5028,33 
46602187,50 4600833,33 
5Päll
Ojassalu
-200833,33 5Hallika
Kuld
-200833,33 
653024100,00 61001875,00 
7Arpo
Relvik
-93028,33 7Jullis
Pleksepp
-2001145,83 
8502395,83 8-420937,50 
9Trommel
Viigand
-10000,00 9Päll
Ojassalu
110729,17 
10-80000,00 10-200625,00 
11Tenn
Sirotin
-1701666,67 11Arpo
Relvik
-420833,33 
12-140416,67 12501770,83 
13Karpov
Kork
1501458,33 13Trommel
Viigand
75024100,00 
144301458,33 14-18000,00 
15Roosipuu
Talv
430416,67 15Tenn
Sirotin
-460833,33 
16-100937,50 161001562,50 
17Linnamägi
Aava
-50520,83 17Karpov
Kork
-420625,00 
186801770,83 181002291,67 
19Laidroo
Zahharchenko
-200937,50 19Lõiv
Kornel
-1501666,67 
20-2001979,17 20-750625,00 
21Virves
Kalda
502187,50 21Linnamägi
Aava
-110028,33 
224001145,83 2250024100,00 
23Haavala
Pärna
-10028,33 23Laidroo
Zahharchenko
6501562,50 
241502395,83 24-1201666,67 

PAIR 11 MART OSTRA-RIHO NIIT PAIR 12 AVO TROMMEL-UNO VIIGAND 
SPORDIVETERANIDE MV PAARIDELE 14/04/2018 SPORDIVETERANIDE MV PAARIDELE 14/04/2018 
Session 1 Section V Session 1 Section V 
MPs 300 Max 576 Score 52,08% MPs 297 Max 576 Score 51,56% 
Session Rank 12 Session Rank 13 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
1Linnamägi
Aava
-450833,33 1Toonekurg
Lutter
20028,33 
21101666,67 2-14000,00 
3Laidroo
Zahharchenko
5902291,67 3Uus
Tamm
-4201458,33 
4600833,33 4-6001666,67 
5Virves
Kalda
-1001458,33 5Liiv
Siim
-50416,67 
6-501666,67 63001875,00 
7Haavala
Pärna
14024100,00 7Kalma
Mirme
2001354,17 
8-1701770,83 82001041,67 
9Jakobson
Parker
100416,67 9Kibena
Tali
10024100,00 
10-230416,67 1080024100,00 
11Jullis
Pleksepp
-420833,33 11Lauri
Teras
4201666,67 
12501770,83 12-50729,17 
13Päll
Ojassalu
-110416,67 13Kaarjas
Küttis
-75000,00 
1449024100,00 1418024100,00 
15Arpo
Relvik
-460833,33 15Augas
Petrov
4601666,67 
161001562,50 16-100937,50 
17Trommel
Viigand
-1701458,33 17Ostra
Niit
1701041,67 
18-680729,17 186801770,83 
19Tenn
Sirotin
10028,33 19Ojassalu
Sikk
1701145,83 
203001145,83 20200520,83 
21Roosipuu
Talv
-1401666,67 21Päll
Ojassalu
11002291,67 
224501979,17 22-4001354,17 
23Lõiv
Kornel
6501562,50 23Karpov
Kork
6501562,50 
24-140729,17 24-140729,17 

PAIR 13 RIINA ARPO-REET RELVIK PAIR 14 ENN PÄLL-KALLE OJASSALU 
SPORDIVETERANIDE MV PAARIDELE 14/04/2018 SPORDIVETERANIDE MV PAARIDELE 14/04/2018 
Session 1 Section V Session 1 Section V 
MPs 268 Max 576 Score 46,53% MPs 211 Max 576 Score 36,63% 
Session Rank 19 Session Rank 25 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
1Uus
Tamm
4501666,67 1Sutt
Kapp
-450833,33 
2-110833,33 21101666,67 
3Liiv
Siim
-500416,67 3Kalma
Mirme
-72000,00 
4-6001666,67 4-6001666,67 
5Kalma
Mirme
90833,33 5Kibena
Tali
2001666,67 
6-400416,67 6-53000,00 
7Kibena
Tali
9302291,67 7Lauri
Teras
100312,50 
8-5014,17 8-5014,17 
9Lauri
Teras
-140937,50 9Kaarjas
Küttis
-1101770,83 
101401250,00 102001875,00 
11Kaarjas
Küttis
4201666,67 11Augas
Petrov
-50312,50 
12-50729,17 12-50729,17 
13Augas
Petrov
2002395,83 13Ostra
Niit
1102083,33 
14-4301041,67 14-49000,00 
15Ostra
Niit
4601666,67 15Ojassalu
Sikk
-5000,00 
16-100937,50 16-100937,50 
17Ojassalu
Sikk
15024100,00 17Jakobson
Parker
-420625,00 
18-680729,17 18-6201666,67 
19Jullis
Pleksepp
130520,83 19Maalder
Kurig
6502083,33 
2010014,17 207501875,00 
21Maalder
Kurig
-15000,00 21Trommel
Viigand
-110028,33 
22502187,50 224001145,83 
23Sutt
Kapp
620625,00 23Toonekurg
Lutter
-66000,00 
241502395,83 24-100416,67 

PAIR 15 TOIVO JULLIS-TÕNIS PLEKSEPP PAIR 16 TIIT JAKOBSON-VALEV PARKER 
SPORDIVETERANIDE MV PAARIDELE 14/04/2018 SPORDIVETERANIDE MV PAARIDELE 14/04/2018 
Session 1 Section V Session 1 Section V 
MPs 341 Max 576 Score 59,20% MPs 315 Max 576 Score 54,69% 
Session Rank 3 Session Rank 8 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
1Liiv
Siim
5000,00 1Kalma
Mirme
4501666,67 
2-801875,00 2-110833,33 
3Sutt
Kapp
-4201458,33 3Kibena
Tali
-450729,17 
41002395,83 4-660312,50 
5Lauri
Teras
-50416,67 5Sutt
Kapp
8002291,67 
63001875,00 65002291,67 
7Kaarjas
Küttis
2001354,17 7Augas
Petrov
5001875,00 
84201562,50 84201562,50 
9Augas
Petrov
-200312,50 9Ostra
Niit
-1002083,33 
105002291,67 102302083,33 
11Ostra
Niit
4201666,67 11Ojassalu
Sikk
4201666,67 
12-50729,17 12-50729,17 
13Ojassalu
Sikk
1001875,00 13Haavala
Pärna
-200833,33 
141002291,67 14-4301041,67 
15Hallika
Kuld
98024100,00 15Maalder
Kurig
4601666,67 
1611024100,00 161002291,67 
17Maalder
Kurig
-420625,00 17Päll
Ojassalu
4201875,00 
181002291,67 18620833,33 
19Arpo
Relvik
-1301979,17 19Toonekurg
Lutter
130520,83 
20-1002395,83 2010014,17 
21Toonekurg
Lutter
-50312,50 21Uus
Tamm
-2001145,83 
22-450520,83 22-50312,50 
23Uus
Tamm
6501562,50 23Liiv
Siim
1002291,67 
24-140729,17 241401770,83 

PAIR 17 TOIVO HALLIKA-ENNO KULD PAIR 18 REIN HAAVALA-JAAN PÄRNA 
SPORDIVETERANIDE MV PAARIDELE 14/04/2018 SPORDIVETERANIDE MV PAARIDELE 14/04/2018 
Session 1 Section V Session 1 Section V 
MPs 225 Max 576 Score 39,06% MPs 317 Max 576 Score 55,03% 
Session Rank 24 Session Rank 7 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
1Kibena
Tali
4501666,67 1Lauri
Teras
420520,83 
2-110833,33 2902291,67 
3Lauri
Teras
4501770,83 3Kaarjas
Küttis
502291,67 
46301562,50 4-6001666,67 
5Kaarjas
Küttis
2001666,67 5Augas
Petrov
-200833,33 
6-100625,00 6-1001250,00 
7Sutt
Kapp
9302291,67 7Ostra
Niit
-14000,00 
84902291,67 8170729,17 
9Ojassalu
Sikk
-140937,50 9Sutt
Kapp
-140937,50 
101401250,00 101401250,00 
11Virves
Kalda
-10000,00 11Maalder
Kurig
4201666,67 
121402083,33 12-50729,17 
13Maalder
Kurig
-210625,00 13Jakobson
Parker
2001666,67 
14-4301041,67 144301458,33 
15Jullis
Pleksepp
-98000,00 15Toonekurg
Lutter
4601666,67 
16-11000,00 16902083,33 
17Toonekurg
Lutter
-48000,00 17Uus
Tamm
501979,17 
18-69000,00 18-680729,17 
19Uus
Tamm
-10000,00 19Liiv
Siim
68024100,00 
203001145,83 20110024100,00 
21Liiv
Siim
140833,33 21Kalma
Mirme
2001354,17 
22-450520,83 22-450520,83 
23Kalma
Mirme
6501562,50 23Kibena
Tali
1002291,67 
24-140729,17 24-15014,17 

PAIR 19 URMAS VIRVES-TIIT KALDA PAIR 20 TIINA LAIDROO-MEELI ZAHHARCHENKO 
SPORDIVETERANIDE MV PAARIDELE 14/04/2018 SPORDIVETERANIDE MV PAARIDELE 14/04/2018 
Session 1 Section V Session 1 Section V 
MPs 259 Max 576 Score 44,97% MPs 305 Max 576 Score 52,95% 
Session Rank 20 Session Rank 10 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
1Kaarjas
Küttis
4501666,67 1Augas
Petrov
4501666,67 
2-110833,33 2-1001666,67 
3Augas
Petrov
502291,67 3Ostra
Niit
-59028,33 
4-630937,50 4-6001666,67 
5Ostra
Niit
1001041,67 5Ojassalu
Sikk
8002291,67 
650833,33 61001250,00 
7Ojassalu
Sikk
170729,17 7Lõiv
Kornel
2001354,17 
8170729,17 8110024100,00 
9Linnamägi
Aava
-1201458,33 9Maalder
Kurig
2002187,50 
10100729,17 101002187,50 
11Hallika
Kuld
10024100,00 11Sutt
Kapp
-50312,50 
12-140416,67 121402083,33 
13Toonekurg
Lutter
-1201354,17 13Uus
Tamm
-600312,50 
14-460312,50 14-1102083,33 
15Uus
Tamm
450833,33 15Liiv
Siim
430416,67 
16-100937,50 16-30000,00 
17Liiv
Siim
-4001250,00 17Kalma
Mirme
501979,17 
18-6201666,67 18-680729,17 
19Kalma
Mirme
6502083,33 19Kibena
Tali
2001562,50 
203001145,83 20200520,83 
21Kibena
Tali
-50312,50 21Lauri
Teras
4301666,67 
22-4001354,17 22-4001354,17 
23Lauri
Teras
-650937,50 23Kaarjas
Küttis
-650937,50 
24-50625,00 24120833,33 

PAIR 21 JAAN LINNAMÄGI-JÜRI AAVA PAIR 22 ENNO LÕIV-ANDRES KORNEL 
SPORDIVETERANIDE MV PAARIDELE 14/04/2018 SPORDIVETERANIDE MV PAARIDELE 14/04/2018 
Session 1 Section V Session 1 Section V 
MPs 355 Max 576 Score 61,63% MPs 270 Max 576 Score 46,88% 
Session Rank 2 Session Rank 18 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
1Ostra
Niit
4501666,67 1Ojassalu
Sikk
4501666,67 
2-110833,33 212024100,00 
3Ojassalu
Sikk
-4201458,33 3Karpov
Kork
-4201458,33 
41002395,83 4-660312,50 
5Roosipuu
Talv
8002291,67 5Maalder
Kurig
1201250,00 
61001250,00 63001875,00 
7Maalder
Kurig
100312,50 7Laidroo
Zahharchenko
-2001145,83 
82501250,00 8-110000,00 
9Virves
Kalda
1201041,67 9Toonekurg
Lutter
-38000,00 
10-1001770,83 10100729,17 
11Toonekurg
Lutter
-1501875,00 11Uus
Tamm
4201666,67 
12501770,83 12-50729,17 
13Sutt
Kapp
-1201354,17 13Liiv
Siim
-20014,17 
14-4001770,83 144301458,33 
15Kalma
Mirme
4601666,67 15Sutt
Kapp
4601666,67 
16501770,83 16501770,83 
17Kibena
Tali
501979,17 17Lauri
Teras
-420625,00 
18-680729,17 18-680729,17 
19Lauri
Teras
2001562,50 19Kaarjas
Küttis
150833,33 
207501875,00 207501875,00 
21Kaarjas
Küttis
11002291,67 21Augas
Petrov
140833,33 
22-50000,00 22502187,50 
23Augas
Petrov
1002291,67 23Ostra
Niit
-650937,50 
241401770,83 241401770,83 

PAIR 23 ERIKA ROOSIPUU-VAHUR TALV PAIR 24 MAKSIM KARPOV-TOOMAS KORK 
SPORDIVETERANIDE MV PAARIDELE 14/04/2018 SPORDIVETERANIDE MV PAARIDELE 14/04/2018 
Session 1 Section V Session 1 Section V 
MPs 296 Max 576 Score 51,39% MPs 318 Max 576 Score 55,21% 
Session Rank 14 Session Rank 5 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
1Tenn
Sirotin
420520,83 1Maalder
Kurig
4501666,67 
2-502083,33 2-110833,33 
3Maalder
Kurig
502291,67 3Lõiv
Kornel
4201041,67 
4-660312,50 46602187,50 
5Linnamägi
Aava
-80028,33 5Toonekurg
Lutter
-10000,00 
6-1001250,00 680024100,00 
7Toonekurg
Lutter
9302291,67 7Uus
Tamm
2001354,17 
8140416,67 84601979,17 
9Uus
Tamm
902291,67 9Liiv
Siim
-140937,50 
10-12000,00 101701666,67 
11Liiv
Siim
4201666,67 11Kalma
Mirme
43024100,00 
121402083,33 121402083,33 
13Kalma
Mirme
-600312,50 13Kibena
Tali
-1501041,67 
14-460312,50 14-4301041,67 
15Kibena
Tali
-4302083,33 15Lauri
Teras
430416,67 
161001562,50 16-11028,33 
17Sutt
Kapp
501979,17 17Kaarjas
Küttis
4201875,00 
18-6201666,67 18-10028,33 
19Augas
Petrov
1701145,83 19Sutt
Kapp
6502083,33 
208002291,67 203001145,83 
21Ostra
Niit
140833,33 21Ojassalu
Sikk
11002291,67 
22-450520,83 22-4001354,17 
23Ojassalu
Sikk
-650937,50 23Trommel
Viigand
-650937,50 
241401770,83 241401770,83 

PAIR 25 MARKO TENN-OLEG SIROTIN PAIR 26 JAAN SUTT-LEMBIT KAPP 
SPORDIVETERANIDE MV PAARIDELE 14/04/2018 SPORDIVETERANIDE MV PAARIDELE 14/04/2018 
Session 1 Section V Session 1 Section V 
MPs 306 Max 576 Score 53,13% MPs 186 Max 576 Score 32,29% 
Session Rank 9 Session Rank 26 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
1Roosipuu
Talv
-4201979,17 1Päll
Ojassalu
4501666,67 
250416,67 2-110833,33 
3Toonekurg
Lutter
-4201458,33 3Jullis
Pleksepp
4201041,67 
4-660312,50 4-10014,17 
5Uus
Tamm
-50416,67 5Jakobson
Parker
-80028,33 
6-50028,33 6-50028,33 
7Liiv
Siim
170729,17 7Hallika
Kuld
-93028,33 
84601979,17 8-49028,33 
9Kalma
Mirme
-1101770,83 9Haavala
Pärna
1401562,50 
10-100312,50 10-1401250,00 
11Kibena
Tali
170833,33 11Laidroo
Zahharchenko
502187,50 
121402083,33 12-140416,67 
13Lauri
Teras
-1001666,67 13Linnamägi
Aava
1201145,83 
14-4001770,83 14400729,17 
15Kaarjas
Küttis
4601666,67 15Lõiv
Kornel
-460833,33 
16-100937,50 16-50729,17 
17Augas
Petrov
-420625,00 17Roosipuu
Talv
-50520,83 
181002291,67 18620833,33 
19Ostra
Niit
-1002291,67 19Karpov
Kork
-650416,67 
20-3001354,17 20-3001354,17 
21Sutt
Kapp
4601875,00 21Tenn
Sirotin
-460625,00 
22502187,50 22-50312,50 
23Maalder
Kurig
-650937,50 23Arpo
Relvik
-6201875,00 
241401770,83 24-15014,17 

Ranks     Travellers     ScoreCards

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar