SUVEREZIIM

OLEG SIROTIN JA KALLE KULBOK VÕITSID PÄRNU KARIKA - SUPERTULEMUS HURRA



VOOREMAA ARTIKKEL

pühapäev, 30. aprill 2017

JUUNIORID U-21 MV LÕPPTULEMUS

Ranks

JÕGEVA BK JUUNIORITE MV 2017 30/04/2017

Ranks    

Travellers     ScoreCards

Session All Section All

Received 374 of 380 scores.

RankSectionNames [OVERALL RANKS]BdsTotalMax%Score
1M 10Martin Vasar & Rao Zvorovski38473,3368469,20
2M 11Aina Riisalu & Ingrid Laurikainen36411,3364863,48
3M 12Markus Ausmeel & Rasmus Maide38429,7868462,83
4M 14Kati Iher & Elo Maria Pauman38427,5668462,51
5M 4Liis Arras & Jasper Jõgi36375,1164857,89
6M 6Martin Hõbemägi & Karl Markus Pruul38393,4468457,52
7M 18Mari Tiitson & Mari Kolk38367,4468453,72
8M 15Adeele-ann Krigul & Oliver Valk38347,4468450,80
9M 13Annar Õim & Mari-liis Toomemägi38345,4468450,50
10M 20Anna Talas & Jürgen Smidt38327,8968447,94
11M 2Kerle Palmiste & Maarja Rebane38325,1168447,53
12M 16Katariina Pertel & Ekke-markus Muttika38316,3368446,25
13M 7Siret Sillar & Raigo Luhaorg38312,8968445,74
14M 8Kristiina Naber & Frida Laigu32250,0057643,40
15M 3Mark Olav Sepp & Tamor Haabmets38296,6768443,37
16M 9Marie Tempel & Reti Toom38289,8968442,38
17M 17Kirke Koni & Jasper Vähk38289,5668442,33
18M 5Kristjan Laht & Jaagup Kirme38283,2268441,41
19M 1Kristjan Variksoo & Telver Objärtel38251,8968436,83
20M 19Triinu Jakson & Kristin Himmist36217,6764833,59

(printed 17:38:17 30.04.2017 PairsScorer7.2.92(c) JAS


Travellers    

Ranks     ScoreCards

Session 1 Section M

Neuberg Top = 18

Board 31 NS Game Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
4153NT=EC4 400513Liis Arras & Jasper JõgiAdeele-ann Krigul & Oliver Valk
6192NT+1EC10 150810Martin Hõbemägi & Karl Markus PruulTriinu Jakson & Kristin Himmist
754H=EC2 420216Siret Sillar & Raigo LuhaorgKristjan Laht & Jaagup Kirme
833NT+2EC2 460018Kristiina Naber & Frida LaiguMark Olav Sepp & Tamor Haabmets
10113NT=WSJ 400513Martin Vasar & Rao ZvorovskiAina Riisalu & Ingrid Laurikainen
1292NT=EC8 120108Markus Ausmeel & Rasmus MaideMarie Tempel & Reti Toom
13173NT-1EC850 144Annar Õim & Mari-liis ToomemägiKirke Koni & Jasper Vähk
16143D=WS10 110126Katariina Pertel & Ekke-markus MuttikaKati Iher & Elo Maria Pauman
1823NT-3EC8150 180Mari Tiitson & Mari KolkKerle Palmiste & Maarja Rebane
2012S=NH3110 162Anna Talas & Jürgen SmidtKristjan Variksoo & Telver Objärtel

Session 1 Section M

Neuberg Top = 18

Board 32 EW Game Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
4152NT+1NH2150 144Liis Arras & Jasper JõgiAdeele-ann Krigul & Oliver Valk
6193NT=SH3400 162Martin Hõbemägi & Karl Markus PruulTriinu Jakson & Kristin Himmist
754Hx-3WC2800 180Siret Sillar & Raigo LuhaorgKristjan Laht & Jaagup Kirme
831NT-1SH4 50216Kristiina Naber & Frida LaiguMark Olav Sepp & Tamor Haabmets
10111NT=SH690 810Martin Vasar & Rao ZvorovskiAina Riisalu & Ingrid Laurikainen
1291NT=SH490 810Markus Ausmeel & Rasmus MaideMarie Tempel & Reti Toom
13171NT+1NC3120 126Annar Õim & Mari-liis ToomemägiKirke Koni & Jasper Vähk
16143D-1NS5 50216Katariina Pertel & Ekke-markus MuttikaKati Iher & Elo Maria Pauman
1821NT-1SH4 50216Mari Tiitson & Mari KolkKerle Palmiste & Maarja Rebane
2011NT=NC390 810Anna Talas & Jürgen SmidtKristjan Variksoo & Telver Objärtel

Session 1 Section M

Neuberg Top = 18

Board 33 Love All Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
5164S=SHK420 180Kristjan Laht & Jaagup KirmeKatariina Pertel & Ekke-markus Muttika
7113C+3NH3170 135Siret Sillar & Raigo LuhaorgAina Riisalu & Ingrid Laurikainen
862NT-2S*HK 100315Kristiina Naber & Frida LaiguMartin Hõbemägi & Karl Markus Pruul
943H=WC4 140018Marie Tempel & Reti ToomLiis Arras & Jasper Jõgi
10123NT-2N*HQ 100315Martin Vasar & Rao ZvorovskiMarkus Ausmeel & Rasmus Maide
1313D+3NH3170 135Annar Õim & Mari-liis ToomemägiKristjan Variksoo & Telver Objärtel
14183Hx-2WS7300 162Kati Iher & Elo Maria PaumanMari Tiitson & Mari Kolk
17152H-2WD3100 711Kirke Koni & Jasper VähkAdeele-ann Krigul & Oliver Valk
1933NT-2W*H3100 711Triinu Jakson & Kristin HimmistMark Olav Sepp & Tamor Haabmets
2023D=NC2110 108Anna Talas & Jürgen SmidtKerle Palmiste & Maarja Rebane

Session 1 Section M

Neuberg Top = 18

Board 34 NS Game Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
5161S+1SC4110 612Kristjan Laht & Jaagup KirmeKatariina Pertel & Ekke-markus Muttika
7111NT+1WC2 120018Siret Sillar & Raigo LuhaorgAina Riisalu & Ingrid Laurikainen
861S+2SC6140 135Kristiina Naber & Frida LaiguMartin Hõbemägi & Karl Markus Pruul
941S+2SH3140 135Marie Tempel & Reti ToomLiis Arras & Jasper Jõgi
10122S+1SD4140 135Martin Vasar & Rao ZvorovskiMarkus Ausmeel & Rasmus Maide
1311S+2NC4140 135Annar Õim & Mari-liis ToomemägiKristjan Variksoo & Telver Objärtel
14182S+1SCA140 135Kati Iher & Elo Maria PaumanMari Tiitson & Mari Kolk
17152S+1SC4140 135Kirke Koni & Jasper VähkAdeele-ann Krigul & Oliver Valk
1933NT-2WD3100 414Triinu Jakson & Kristin HimmistMark Olav Sepp & Tamor Haabmets
2024S-1SS5 100216Anna Talas & Jürgen SmidtKerle Palmiste & Maarja Rebane

Session 1 Section M

Neuberg Top = 18

Board 35 EW Game Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
154S-2ES3200 135Kristjan Variksoo & Telver ObjärtelKristjan Laht & Jaagup Kirme
6174S-1EC8100 810Martin Hõbemägi & Karl Markus PruulKirke Koni & Jasper Vähk
8123NT-2WD4200 135Kristiina Naber & Frida LaiguMarkus Ausmeel & Rasmus Maide
971D-1W*S5100 810Marie Tempel & Reti ToomSiret Sillar & Raigo Luhaorg
10133D-1N*H3 50414Martin Vasar & Rao ZvorovskiAnnar Õim & Mari-liis Toomemägi
1144S-1EC8100 810Aina Riisalu & Ingrid LaurikainenLiis Arras & Jasper Jõgi
1421S=EC8 80216Kati Iher & Elo Maria PaumanKerle Palmiste & Maarja Rebane
15191S+1ED8 110018Adeele-ann Krigul & Oliver ValkTriinu Jakson & Kristin Himmist
18163NT-3ED2300 171Mari Tiitson & Mari KolkKatariina Pertel & Ekke-markus Muttika
2034S-3ED8300 171Anna Talas & Jürgen SmidtMark Olav Sepp & Tamor Haabmets

Session 1 Section M

Neuberg Top = 18

Board 36 Game All Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
152NT+2NH2180 018Kristjan Variksoo & Telver ObjärtelKristjan Laht & Jaagup Kirme
6176S+1NC31460 180Martin Hõbemägi & Karl Markus PruulKirke Koni & Jasper Vähk
8122S+3SC2200 216Kristiina Naber & Frida LaiguMarkus Ausmeel & Rasmus Maide
973S+4NH2260 414Marie Tempel & Reti ToomSiret Sillar & Raigo Luhaorg
10135S=NC3650 612Martin Vasar & Rao ZvorovskiAnnar Õim & Mari-liis Toomemägi
1144S+3NC3710 126Aina Riisalu & Ingrid LaurikainenLiis Arras & Jasper Jõgi
1426S=NC31430 162Kati Iher & Elo Maria PaumanKerle Palmiste & Maarja Rebane
15194S+3NH2710 126Adeele-ann Krigul & Oliver ValkTriinu Jakson & Kristin Himmist
18163NT+2SH5660 810Mari Tiitson & Mari KolkKatariina Pertel & Ekke-markus Muttika
2034S+3NH2710 126Anna Talas & Jürgen SmidtMark Olav Sepp & Tamor Haabmets

Session 1 Section M

Neuberg Top = 18

Board 37 NS Game Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
182D-3WS2150 180Kristjan Variksoo & Telver ObjärtelKristiina Naber & Frida Laigu
264H+2WD2 480018Kerle Palmiste & Maarja RebaneMartin Hõbemägi & Karl Markus Pruul
7182H+4WC7 230108Siret Sillar & Raigo LuhaorgMari Tiitson & Mari Kolk
9134H=WS2 420612Marie Tempel & Reti ToomAnnar Õim & Mari-liis Toomemägi
10142S-4NS4 400810Martin Vasar & Rao ZvorovskiKati Iher & Elo Maria Pauman
1253H+1WS2 170153Markus Ausmeel & Rasmus MaideKristjan Laht & Jaagup Kirme
1532H+3WD2 200126Adeele-ann Krigul & Oliver ValkMark Olav Sepp & Tamor Haabmets
16114H+1WDJ 450315Katariina Pertel & Ekke-markus MuttikaAina Riisalu & Ingrid Laurikainen
19174H+1WD2 450315Triinu Jakson & Kristin HimmistKirke Koni & Jasper Vähk
2042H+2WC2 170153Anna Talas & Jürgen SmidtLiis Arras & Jasper Jõgi

Session 1 Section M

Neuberg Top = 18

Board 38 EW Game Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
182NT-3SC5 150018Kristjan Variksoo & Telver ObjärtelKristiina Naber & Frida Laigu
262S+2NH2170 612Kerle Palmiste & Maarja RebaneMartin Hõbemägi & Karl Markus Pruul
7184S+1ND8450 162Siret Sillar & Raigo LuhaorgMari Tiitson & Mari Kolk
9132S+2NH2170 612Marie Tempel & Reti ToomAnnar Õim & Mari-liis Toomemägi
10144S+1SD10450 162Martin Vasar & Rao ZvorovskiKati Iher & Elo Maria Pauman
1254S+1NH2450 162Markus Ausmeel & Rasmus MaideKristjan Laht & Jaagup Kirme
1533NT=NH2400 108Adeele-ann Krigul & Oliver ValkMark Olav Sepp & Tamor Haabmets
16114S=NC6420 126Katariina Pertel & Ekke-markus MuttikaAina Riisalu & Ingrid Laurikainen
19172S+1NH10140 216Triinu Jakson & Kristin HimmistKirke Koni & Jasper Vähk
2043S+1ND8170 612Anna Talas & Jürgen SmidtLiis Arras & Jasper Jõgi

Session 1 Section M

Neuberg Top = 18

Board 39 Game All Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
1142NT-1W*DQ100 5,6712,33Kristjan Variksoo & Telver ObjärtelKati Iher & Elo Maria Pauman
292NT-2W*DQ200 11,226,78Kerle Palmiste & Maarja RebaneMarie Tempel & Reti Toom
372NT-1S*H3 1000,1117,89Mark Olav Sepp & Tamor HaabmetsSiret Sillar & Raigo Luhaorg
819       Kristiina Naber & Frida LaiguTriinu Jakson & Kristin Himmist
10151NTx-2W*DQ500 17,890,11Martin Vasar & Rao ZvorovskiAdeele-ann Krigul & Oliver Valk
11182NT-2W*DQ200 11,226,78Aina Riisalu & Ingrid LaurikainenMari Tiitson & Mari Kolk
1364S-2ECQ200 11,226,78Annar Õim & Mari-liis ToomemägiMartin Hõbemägi & Karl Markus Pruul
1642NT-3W*D9300 15,672,33Katariina Pertel & Ekke-markus MuttikaLiis Arras & Jasper Jõgi
17121NT-1W*DJ100 5,6712,33Kirke Koni & Jasper VähkMarkus Ausmeel & Rasmus Maide
2052D=NH290 2,3315,67Anna Talas & Jürgen SmidtKristjan Laht & Jaagup Kirme

Session 1 Section M

Neuberg Top = 18

Board 40 Love All Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
1143H-1WS650 10,117,89Kristjan Variksoo & Telver ObjärtelKati Iher & Elo Maria Pauman
292H-1WS650 10,117,89Kerle Palmiste & Maarja RebaneMarie Tempel & Reti Toom
373S-1SCK 505,6712,33Mark Olav Sepp & Tamor HaabmetsSiret Sillar & Raigo Luhaorg
819       Kristiina Naber & Frida LaiguTriinu Jakson & Kristin Himmist
10153S+1SH3170 15,672,33Martin Vasar & Rao ZvorovskiAdeele-ann Krigul & Oliver Valk
11184H-3WHA150 13,444,56Aina Riisalu & Ingrid LaurikainenMari Tiitson & Mari Kolk
1362NT-2SD4 1002,3315,67Annar Õim & Mari-liis ToomemägiMartin Hõbemägi & Karl Markus Pruul
1642S-1SD4 505,6712,33Katariina Pertel & Ekke-markus MuttikaLiis Arras & Jasper Jõgi
17122Hx=WHA 4700,1117,89Kirke Koni & Jasper VähkMarkus Ausmeel & Rasmus Maide
2054Hx-2WHK300 17,890,11Anna Talas & Jürgen SmidtKristjan Laht & Jaagup Kirme

Session 1 Section M

Neuberg Top = 18

Board 41 EW Game Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
2151S+4SD2200 1,2216,78Kerle Palmiste & Maarja RebaneAdeele-ann Krigul & Oliver Valk
314S+2SD3480 16,781,22Mark Olav Sepp & Tamor HaabmetsKristjan Variksoo & Telver Objärtel
48       Liis Arras & Jasper JõgiKristiina Naber & Frida Laigu
9114S+2SCQ480 16,781,22Marie Tempel & Reti ToomAina Riisalu & Ingrid Laurikainen
10164S=SDK420 5,6712,33Martin Vasar & Rao ZvorovskiKatariina Pertel & Ekke-markus Muttika
12194S+1SD10450 11,226,78Markus Ausmeel & Rasmus MaideTriinu Jakson & Kristin Himmist
1474S+1SDK450 11,226,78Kati Iher & Elo Maria PaumanSiret Sillar & Raigo Luhaorg
1753S+2SC9200 1,2216,78Kirke Koni & Jasper VähkKristjan Laht & Jaagup Kirme
18134S+1SD2450 11,226,78Mari Tiitson & Mari KolkAnnar Õim & Mari-liis Toomemägi
2064S=SDK420 5,6712,33Anna Talas & Jürgen SmidtMartin Hõbemägi & Karl Markus Pruul

Session 1 Section M

Neuberg Top = 18

Board 42 Game All Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
2152NT-1WH3100 4,5613,44Kerle Palmiste & Maarja RebaneAdeele-ann Krigul & Oliver Valk
312H=NHA110 10,117,89Mark Olav Sepp & Tamor HaabmetsKristjan Variksoo & Telver Objärtel
48       Liis Arras & Jasper JõgiKristiina Naber & Frida Laigu
9114C-1WH6100 4,5613,44Marie Tempel & Reti ToomAina Riisalu & Ingrid Laurikainen
10163H=ND6140 14,563,44Martin Vasar & Rao ZvorovskiKatariina Pertel & Ekke-markus Muttika
12192H+1ND3140 14,563,44Markus Ausmeel & Rasmus MaideTriinu Jakson & Kristin Himmist
1472H=NSJ110 10,117,89Kati Iher & Elo Maria PaumanSiret Sillar & Raigo Luhaorg
1753D-1EC2100 4,5613,44Kirke Koni & Jasper VähkKristjan Laht & Jaagup Kirme
18134H-1NSJ 1000,1117,89Mari Tiitson & Mari KolkAnnar Õim & Mari-liis Toomemägi
2063S-2WH3200 17,890,11Anna Talas & Jürgen SmidtMartin Hõbemägi & Karl Markus Pruul

Session 1 Section M

Neuberg Top = 18

Board 43 Love All Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
1122NT+4SS5240 018Kristjan Variksoo & Telver ObjärtelMarkus Ausmeel & Rasmus Maide
3165C+1SS5420 216Mark Olav Sepp & Tamor HaabmetsKatariina Pertel & Ekke-markus Muttika
426NT=SC5990 171Liis Arras & Jasper JõgiKerle Palmiste & Maarja Rebane
593NT+2NS8460 711Kristjan Laht & Jaagup KirmeMarie Tempel & Reti Toom
10176NT=NDK990 171Martin Vasar & Rao ZvorovskiKirke Koni & Jasper Vähk
13113NT+2SC5460 711Annar Õim & Mari-liis ToomemägiAina Riisalu & Ingrid Laurikainen
1583NT+2SS9460 711Adeele-ann Krigul & Oliver ValkKristiina Naber & Frida Laigu
1863NT+3ND2490 135Mari Tiitson & Mari KolkMartin Hõbemägi & Karl Markus Pruul
19143NT+2NDK460 711Triinu Jakson & Kristin HimmistKati Iher & Elo Maria Pauman
2073NT+3ND2490 135Anna Talas & Jürgen SmidtSiret Sillar & Raigo Luhaorg

Session 1 Section M

Neuberg Top = 18

Board 44 NS Game Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
1123NT-5NH4 500018Kristjan Variksoo & Telver ObjärtelMarkus Ausmeel & Rasmus Maide
3164S=NC10620 126Mark Olav Sepp & Tamor HaabmetsKatariina Pertel & Ekke-markus Muttika
424S=NH4620 126Liis Arras & Jasper JõgiKerle Palmiste & Maarja Rebane
594H-2ES4100 612Kristjan Laht & Jaagup KirmeMarie Tempel & Reti Toom
10173NT+1NC5630 171Martin Vasar & Rao ZvorovskiKirke Koni & Jasper Vähk
13114S-1NDQ 100315Annar Õim & Mari-liis ToomemägiAina Riisalu & Ingrid Laurikainen
1583NT+1ND5630 171Adeele-ann Krigul & Oliver ValkKristiina Naber & Frida Laigu
1864S-1SH2 100315Mari Tiitson & Mari KolkMartin Hõbemägi & Karl Markus Pruul
19142S+1SH2140 810Triinu Jakson & Kristin HimmistKati Iher & Elo Maria Pauman
2074S=NH4620 126Anna Talas & Jürgen SmidtSiret Sillar & Raigo Luhaorg

Session 1 Section M

Neuberg Top = 18

Board 45 Game All Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
2133H-1ES2100 162Kerle Palmiste & Maarja RebaneAnnar Õim & Mari-liis Toomemägi
4174S=ED9 620315Liis Arras & Jasper JõgiKirke Koni & Jasper Vähk
533NTx-4SS7 1100018Kristjan Laht & Jaagup KirmeMark Olav Sepp & Tamor Haabmets
613C+1SD2130 180Martin Hõbemägi & Karl Markus PruulKristjan Variksoo & Telver Objärtel
10183S=EC6 140135Martin Vasar & Rao ZvorovskiMari Tiitson & Mari Kolk
11154S=EC3 620315Aina Riisalu & Ingrid LaurikainenAdeele-ann Krigul & Oliver Valk
14123S+2EDA 20099Kati Iher & Elo Maria PaumanMarkus Ausmeel & Rasmus Maide
1693D-2NCA 20099Katariina Pertel & Ekke-markus MuttikaMarie Tempel & Reti Toom
1972S+1EC3 140135Triinu Jakson & Kristin HimmistSiret Sillar & Raigo Luhaorg
2085D-3NS3 300612Anna Talas & Jürgen SmidtKristiina Naber & Frida Laigu

Session 1 Section M

Neuberg Top = 18

Board 46 Love All Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
2132NT+3NC4210 126Kerle Palmiste & Maarja RebaneAnnar Õim & Mari-liis Toomemägi
4173H-1NC10 50612Liis Arras & Jasper JõgiKirke Koni & Jasper Vähk
534Hx-2ND9 300018Kristjan Laht & Jaagup KirmeMark Olav Sepp & Tamor Haabmets
613NT=SH2400 153Martin Hõbemägi & Karl Markus PruulKristjan Variksoo & Telver Objärtel
10183NT=SHA400 153Martin Vasar & Rao ZvorovskiMari Tiitson & Mari Kolk
11153NT+1NH9430 180Aina Riisalu & Ingrid LaurikainenAdeele-ann Krigul & Oliver Valk
14123NT-2SH6 100315Kati Iher & Elo Maria PaumanMarkus Ausmeel & Rasmus Maide
1693D=SH2110 810Katariina Pertel & Ekke-markus MuttikaMarie Tempel & Reti Toom
1971NT+3NC3180 108Triinu Jakson & Kristin HimmistSiret Sillar & Raigo Luhaorg
2083NT-2NC4 100315Anna Talas & Jürgen SmidtKristiina Naber & Frida Laigu

Session 1 Section M

Neuberg Top = 18

Board 47 NS Game Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
3144H+2SS3680 7,8910,11Mark Olav Sepp & Tamor HaabmetsKati Iher & Elo Maria Pauman
5184H+1SD2650 3,4414,56Kristjan Laht & Jaagup KirmeMari Tiitson & Mari Kolk
644H+3SC2710 13,444,56Martin Hõbemägi & Karl Markus PruulLiis Arras & Jasper Jõgi
724H+2SC2680 7,8910,11Siret Sillar & Raigo LuhaorgKerle Palmiste & Maarja Rebane
10196H=SD101430 17,890,11Martin Vasar & Rao ZvorovskiTriinu Jakson & Kristin Himmist
118       Aina Riisalu & Ingrid LaurikainenKristiina Naber & Frida Laigu
12164H+3SS6710 13,444,56Markus Ausmeel & Rasmus MaideKatariina Pertel & Ekke-markus Muttika
15133H+1SS3170 0,1117,89Adeele-ann Krigul & Oliver ValkAnnar Õim & Mari-liis Toomemägi
1714H+1SDK650 3,4414,56Kirke Koni & Jasper VähkKristjan Variksoo & Telver Objärtel
2094H+3SD9710 13,444,56Anna Talas & Jürgen SmidtMarie Tempel & Reti Toom

Session 1 Section M

Neuberg Top = 18

Board 48 EW Game Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
3144H+1SDK450 10,117,89Mark Olav Sepp & Tamor HaabmetsKati Iher & Elo Maria Pauman
5184S=SDK420 6,7811,22Kristjan Laht & Jaagup KirmeMari Tiitson & Mari Kolk
647S-2NC8 1000,1117,89Martin Hõbemägi & Karl Markus PruulLiis Arras & Jasper Jõgi
724H+1SC2450 10,117,89Siret Sillar & Raigo LuhaorgKerle Palmiste & Maarja Rebane
10194H+2SDJ480 15,672,33Martin Vasar & Rao ZvorovskiTriinu Jakson & Kristin Himmist
118       Aina Riisalu & Ingrid LaurikainenKristiina Naber & Frida Laigu
12166H-1SD8 502,3315,67Markus Ausmeel & Rasmus MaideKatariina Pertel & Ekke-markus Muttika
15134H+2SDK480 15,672,33Adeele-ann Krigul & Oliver ValkAnnar Õim & Mari-liis Toomemägi
1713H+3SDJ230 4,5613,44Kirke Koni & Jasper VähkKristjan Variksoo & Telver Objärtel
2094H+2SD5480 15,672,33Anna Talas & Jürgen SmidtMarie Tempel & Reti Toom

Session 1 Section M

Neuberg Top = 18

Board 49 Love All Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
1112D=SCA90 126Aina Riisalu & Ingrid LaurikainenKristjan Variksoo & Telver Objärtel
1223D=NC4110 162Markus Ausmeel & Rasmus MaideKerle Palmiste & Maarja Rebane
1334H-4ES9200 180Annar Õim & Mari-liis ToomemägiMark Olav Sepp & Tamor Haabmets
1442NT-1ED850 99Kati Iher & Elo Maria PaumanLiis Arras & Jasper Jõgi
1552H-1ED450 99Adeele-ann Krigul & Oliver ValkKristjan Laht & Jaagup Kirme
1662S=WC10 110315Katariina Pertel & Ekke-markus MuttikaMartin Hõbemägi & Karl Markus Pruul
1772D-1SH2 50612Kirke Koni & Jasper VähkSiret Sillar & Raigo Luhaorg
1881NT-2WSK100 144Mari Tiitson & Mari KolkKristiina Naber & Frida Laigu
1992H=ED4 110315Triinu Jakson & Kristin HimmistMarie Tempel & Reti Toom
20101NT+2WD2 150018Anna Talas & Jürgen SmidtMartin Vasar & Rao Zvorovski

Session 1 Section M

Neuberg Top = 18

Board 50 NS Game Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
1115Hx+1ECJ 750108Aina Riisalu & Ingrid LaurikainenKristjan Variksoo & Telver Objärtel
1224H+3ECJ 510153Markus Ausmeel & Rasmus MaideKerle Palmiste & Maarja Rebane
1336Sxx+1WD2 1820018Annar Õim & Mari-liis ToomemägiMark Olav Sepp & Tamor Haabmets
1446H+1ECJ 1010711Kati Iher & Elo Maria PaumanLiis Arras & Jasper Jõgi
1555S+1WC2 480180Adeele-ann Krigul & Oliver ValkKristjan Laht & Jaagup Kirme
1667S=WDJ 1510216Katariina Pertel & Ekke-markus MuttikaMartin Hõbemägi & Karl Markus Pruul
1775S+2WDK 510153Kirke Koni & Jasper VähkSiret Sillar & Raigo Luhaorg
1883NT+4WDK 520126Mari Tiitson & Mari KolkKristiina Naber & Frida Laigu
1996NT+1WD9 1020414Triinu Jakson & Kristin HimmistMarie Tempel & Reti Toom
20106H+1ED2 1010711Anna Talas & Jürgen SmidtMartin Vasar & Rao Zvorovski

Session 2 Section M

Neuberg Top = 18

Board 33 Love All Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
3175D=NDQ400 711Mark Olav Sepp & Tamor HaabmetsKirke Koni & Jasper Vähk
544NT+1SC6460 135Kristjan Laht & Jaagup KirmeLiis Arras & Jasper Jõgi
8143NT-1SC9 50315Kristiina Naber & Frida LaiguKati Iher & Elo Maria Pauman
963NT-1SC6 50315Marie Tempel & Reti ToomMartin Hõbemägi & Karl Markus Pruul
1013NT+2SC6460 135Martin Vasar & Rao ZvorovskiKristjan Variksoo & Telver Objärtel
11206D=SC6920 180Aina Riisalu & Ingrid LaurikainenAnna Talas & Jürgen Smidt
12133NT+2SC6460 135Markus Ausmeel & Rasmus MaideAnnar Õim & Mari-liis Toomemägi
1675D=NH4400 711Katariina Pertel & Ekke-markus MuttikaSiret Sillar & Raigo Luhaorg
18153NT+2SD3460 135Mari Tiitson & Mari KolkAdeele-ann Krigul & Oliver Valk
1923NT-2SC6 100018Triinu Jakson & Kristin HimmistKerle Palmiste & Maarja Rebane

Session 2 Section M

Neuberg Top = 18

Board 34 NS Game Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
3174H-2SCQ 200018Mark Olav Sepp & Tamor HaabmetsKirke Koni & Jasper Vähk
544S=NC2620 162Kristjan Laht & Jaagup KirmeLiis Arras & Jasper Jõgi
8142S+1NDQ140 612Kristiina Naber & Frida LaiguKati Iher & Elo Maria Pauman
963S=NDQ140 612Marie Tempel & Reti ToomMartin Hõbemägi & Karl Markus Pruul
1012S+3NCA200 126Martin Vasar & Rao ZvorovskiKristjan Variksoo & Telver Objärtel
11204S=ND10620 162Aina Riisalu & Ingrid LaurikainenAnna Talas & Jürgen Smidt
12133H=SC3140 612Markus Ausmeel & Rasmus MaideAnnar Õim & Mari-liis Toomemägi
1673S+1ND3170 108Katariina Pertel & Ekke-markus MuttikaSiret Sillar & Raigo Luhaorg
18154S=NC2620 162Mari Tiitson & Mari KolkAdeele-ann Krigul & Oliver Valk
1921D=NS670 216Triinu Jakson & Kristin HimmistKerle Palmiste & Maarja Rebane

Session 2 Section M

Neuberg Top = 18

Board 35 EW Game Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
172S+2ND4170 018Kristjan Variksoo & Telver ObjärtelSiret Sillar & Raigo Luhaorg
4184H+1SCQ450 117Liis Arras & Jasper JõgiMari Tiitson & Mari Kolk
655H=NCQ450 117Martin Hõbemägi & Karl Markus PruulKristjan Laht & Jaagup Kirme
9151S+4NH4200 315Marie Tempel & Reti ToomAdeele-ann Krigul & Oliver Valk
1025H=NSJ450 117Martin Vasar & Rao ZvorovskiKerle Palmiste & Maarja Rebane
1134S+2NC4480 162Aina Riisalu & Ingrid LaurikainenMark Olav Sepp & Tamor Haabmets
12206S=NC10980 180Markus Ausmeel & Rasmus MaideAnna Talas & Jürgen Smidt
13144H+1SSJ450 117Annar Õim & Mari-liis ToomemägiKati Iher & Elo Maria Pauman
1784H=SD10420 612Kirke Koni & Jasper VähkKristiina Naber & Frida Laigu
19163C-2WSK200 315Triinu Jakson & Kristin HimmistKatariina Pertel & Ekke-markus Muttika

Session 2 Section M

Neuberg Top = 18

Board 36 Game All Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
172D=WS5 90216Kristjan Variksoo & Telver ObjärtelSiret Sillar & Raigo Luhaorg
4182NT-2EC3200 126Liis Arras & Jasper JõgiMari Tiitson & Mari Kolk
654H-4ED4400 180Martin Hõbemägi & Karl Markus PruulKristjan Laht & Jaagup Kirme
9152NT+1WC7 150018Marie Tempel & Reti ToomAdeele-ann Krigul & Oliver Valk
1021NT-2ES4200 126Martin Vasar & Rao ZvorovskiKerle Palmiste & Maarja Rebane
1132NT-2EC2200 126Aina Riisalu & Ingrid LaurikainenMark Olav Sepp & Tamor Haabmets
12202NT-2WS5200 126Markus Ausmeel & Rasmus MaideAnna Talas & Jürgen Smidt
13142NT-1WH2100 513Annar Õim & Mari-liis ToomemägiKati Iher & Elo Maria Pauman
1782H-2EC9200 126Kirke Koni & Jasper VähkKristiina Naber & Frida Laigu
19162NT-1EC9100 513Triinu Jakson & Kristin HimmistKatariina Pertel & Ekke-markus Muttika

Session 2 Section M

Neuberg Top = 18

Board 37 NS Game Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
1162NT-1WC250 117Kristjan Variksoo & Telver ObjärtelKatariina Pertel & Ekke-markus Muttika
281NT+2WD5 150117Kerle Palmiste & Maarja RebaneKristiina Naber & Frida Laigu
5192H=WS2 110810Kristjan Laht & Jaagup KirmeTriinu Jakson & Kristin Himmist
763NT-2EH5100 153Siret Sillar & Raigo LuhaorgMartin Hõbemägi & Karl Markus Pruul
1031NT+1WC2 120513Martin Vasar & Rao ZvorovskiMark Olav Sepp & Tamor Haabmets
11171NT-1WDA50 117Aina Riisalu & Ingrid LaurikainenKirke Koni & Jasper Vähk
1241NT+2ES7 150117Markus Ausmeel & Rasmus MaideLiis Arras & Jasper Jõgi
13204H-3WS5150 180Annar Õim & Mari-liis ToomemägiAnna Talas & Jürgen Smidt
14152NT-2ES7100 153Kati Iher & Elo Maria PaumanAdeele-ann Krigul & Oliver Valk
1892NT=WDA 120513Mari Tiitson & Mari KolkMarie Tempel & Reti Toom

Session 2 Section M

Neuberg Top = 18

Board 38 EW Game Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
1162S+2SD2170 018Kristjan Variksoo & Telver ObjärtelKatariina Pertel & Ekke-markus Muttika
283S+4SH3260 216Kerle Palmiste & Maarja RebaneKristiina Naber & Frida Laigu
5195S=SD9450 108Kristjan Laht & Jaagup KirmeTriinu Jakson & Kristin Himmist
765C+1SS5420 612Siret Sillar & Raigo LuhaorgMartin Hõbemägi & Karl Markus Pruul
1034S+3SD9510 180Martin Vasar & Rao ZvorovskiMark Olav Sepp & Tamor Haabmets
11174S+2SH3480 144Aina Riisalu & Ingrid LaurikainenKirke Koni & Jasper Vähk
1245C=SD2400 414Markus Ausmeel & Rasmus MaideLiis Arras & Jasper Jõgi
13205C+2SD2440 810Annar Õim & Mari-liis ToomemägiAnna Talas & Jürgen Smidt
14154S+2SD2480 144Kati Iher & Elo Maria PaumanAdeele-ann Krigul & Oliver Valk
1894S+2SH3480 144Mari Tiitson & Mari KolkMarie Tempel & Reti Toom

Session 2 Section M

Neuberg Top = 18

Board 39 Game All Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
2174H+2SHJ680 126Kerle Palmiste & Maarja RebaneKirke Koni & Jasper Vähk
396Hx-1SCA 200117Mark Olav Sepp & Tamor HaabmetsMarie Tempel & Reti Toom
6116Hx-1SS5 200117Martin Hõbemägi & Karl Markus PruulAina Riisalu & Ingrid Laurikainen
874Hx+1SS5990 162Kristiina Naber & Frida LaiguSiret Sillar & Raigo Luhaorg
1041Dx-4WDA1100 180Martin Vasar & Rao ZvorovskiLiis Arras & Jasper Jõgi
12184H+1SS4650 99Markus Ausmeel & Rasmus MaideMari Tiitson & Mari Kolk
1353H+1ND3170 414Annar Õim & Mari-liis ToomemägiKristjan Laht & Jaagup Kirme
14204H+1SS5650 99Kati Iher & Elo Maria PaumanAnna Talas & Jürgen Smidt
15163NTx=N*D4750 144Adeele-ann Krigul & Oliver ValkKatariina Pertel & Ekke-markus Muttika
1911NT-3W*DA300 612Triinu Jakson & Kristin HimmistKristjan Variksoo & Telver Objärtel

Session 2 Section M

Neuberg Top = 18

Board 40 Love All Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
2173H-1SS10 50513Kerle Palmiste & Maarja RebaneKirke Koni & Jasper Vähk
393H+1SC2170 108Mark Olav Sepp & Tamor HaabmetsMarie Tempel & Reti Toom
6115S-2NC7 100117Martin Hõbemägi & Karl Markus PruulAina Riisalu & Ingrid Laurikainen
874H=SDA420 144Kristiina Naber & Frida LaiguSiret Sillar & Raigo Luhaorg
1043NT=SDA400 126Martin Vasar & Rao ZvorovskiLiis Arras & Jasper Jõgi
12186S-2ND5 100117Markus Ausmeel & Rasmus MaideMari Tiitson & Mari Kolk
1353NT-1SC2 50513Annar Õim & Mari-liis ToomemägiKristjan Laht & Jaagup Kirme
14203NT+1ND2430 162Kati Iher & Elo Maria PaumanAnna Talas & Jürgen Smidt
15163NT+2ND2460 180Adeele-ann Krigul & Oliver ValkKatariina Pertel & Ekke-markus Muttika
1912H=SDA110 810Triinu Jakson & Kristin HimmistKristjan Variksoo & Telver Objärtel

Session 2 Section M

Neuberg Top = 18

Board 41 EW Game Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
3183C-3SHJ 150108Mark Olav Sepp & Tamor HaabmetsMari Tiitson & Mari Kolk
413NT-1ED2100 171Liis Arras & Jasper JõgiKristjan Variksoo & Telver Objärtel
7124H+2EC2 680216Siret Sillar & Raigo LuhaorgMarkus Ausmeel & Rasmus Maide
983H=EC5 140135Marie Tempel & Reti ToomKristiina Naber & Frida Laigu
1054H=ED6 620810Martin Vasar & Rao ZvorovskiKristjan Laht & Jaagup Kirme
1124H+1ED6 650513Aina Riisalu & Ingrid LaurikainenKerle Palmiste & Maarja Rebane
13192H+1WD3 140135Annar Õim & Mari-liis ToomemägiTriinu Jakson & Kristin Himmist
1464H+1ED6 650513Kati Iher & Elo Maria PaumanMartin Hõbemägi & Karl Markus Pruul
15205Cx-4SSA 800018Adeele-ann Krigul & Oliver ValkAnna Talas & Jürgen Smidt
16174H-1WD8100 171Katariina Pertel & Ekke-markus MuttikaKirke Koni & Jasper Vähk

Session 2 Section M

Neuberg Top = 18

Board 42 Game All Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
3183C+1NHA130 108Mark Olav Sepp & Tamor HaabmetsMari Tiitson & Mari Kolk
411D-1ESA100 513Liis Arras & Jasper JõgiKristjan Variksoo & Telver Objärtel
7124S-1WC8100 513Siret Sillar & Raigo LuhaorgMarkus Ausmeel & Rasmus Maide
983C+1NSJ130 108Marie Tempel & Reti ToomKristiina Naber & Frida Laigu
1055Cx=NH5750 180Martin Vasar & Rao ZvorovskiKristjan Laht & Jaagup Kirme
1123C+1NH5130 108Aina Riisalu & Ingrid LaurikainenKerle Palmiste & Maarja Rebane
13193C-1NHA 100216Annar Õim & Mari-liis ToomemägiTriinu Jakson & Kristin Himmist
1464Cx=NHA710 162Kati Iher & Elo Maria PaumanMartin Hõbemägi & Karl Markus Pruul
15204Hx-1WC2200 144Adeele-ann Krigul & Oliver ValkAnna Talas & Jürgen Smidt
16172NT-4SHJ 400018Katariina Pertel & Ekke-markus MuttikaKirke Koni & Jasper Vähk

Session 2 Section M

Neuberg Top = 18

Board 43 Love All Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
193NTx-3ND6 500216Kristjan Variksoo & Telver ObjärtelMarie Tempel & Reti Toom
4192NT+2ND6180 180Liis Arras & Jasper JõgiTriinu Jakson & Kristin Himmist
525C-1NS7 50612Kristjan Laht & Jaagup KirmeKerle Palmiste & Maarja Rebane
8133H-1WSA50 810Kristiina Naber & Frida LaiguAnnar Õim & Mari-liis Toomemägi
1063H-2WSA100 108Martin Vasar & Rao ZvorovskiMartin Hõbemägi & Karl Markus Pruul
1233C+1SH2130 144Markus Ausmeel & Rasmus MaideMark Olav Sepp & Tamor Haabmets
14114H-3ED9150 162Kati Iher & Elo Maria PaumanAina Riisalu & Ingrid Laurikainen
1572NT=ND6120 126Adeele-ann Krigul & Oliver ValkSiret Sillar & Raigo Luhaorg
16202NT-3ND6 150414Katariina Pertel & Ekke-markus MuttikaAnna Talas & Jürgen Smidt
17183NTx-5NH7 1100018Kirke Koni & Jasper VähkMari Tiitson & Mari Kolk

Session 2 Section M

Neuberg Top = 18

Board 44 NS Game Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
193H-2E*S6100 180Kristjan Variksoo & Telver ObjärtelMarie Tempel & Reti Toom
4192NT-2S*D8 200126Liis Arras & Jasper JõgiTriinu Jakson & Kristin Himmist
524H-6N*D2 600018Kristjan Laht & Jaagup KirmeKerle Palmiste & Maarja Rebane
8131NT-2S*D3 200126Kristiina Naber & Frida LaiguAnnar Õim & Mari-liis Toomemägi
1062NT-2S*SJ 200126Martin Vasar & Rao ZvorovskiMartin Hõbemägi & Karl Markus Pruul
1232D-1WH650 162Markus Ausmeel & Rasmus MaideMark Olav Sepp & Tamor Haabmets
14112Hx+1E*DA 570216Kati Iher & Elo Maria PaumanAina Riisalu & Ingrid Laurikainen
1572NT-3S*C2 300810Adeele-ann Krigul & Oliver ValkSiret Sillar & Raigo Luhaorg
16202NTx=W*H6 490612Katariina Pertel & Ekke-markus MuttikaAnna Talas & Jürgen Smidt
17182NTx-2S*SJ 500414Kirke Koni & Jasper VähkMari Tiitson & Mari Kolk

Session 2 Section M

Neuberg Top = 18

Board 45 Game All Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
212S+4NH2230 612Kerle Palmiste & Maarja RebaneKristjan Variksoo & Telver Objärtel
5114S+2ND5680 162Kristjan Laht & Jaagup KirmeAina Riisalu & Ingrid Laurikainen
633Hx-1WCA200 315Martin Hõbemägi & Karl Markus PruulMark Olav Sepp & Tamor Haabmets
9144S-2ND5 200018Marie Tempel & Reti ToomKati Iher & Elo Maria Pauman
1074S+1NH2650 126Martin Vasar & Rao ZvorovskiSiret Sillar & Raigo Luhaorg
1345H-2WS7200 315Annar Õim & Mari-liis ToomemägiLiis Arras & Jasper Jõgi
15124S=NH5620 108Adeele-ann Krigul & Oliver ValkMarkus Ausmeel & Rasmus Maide
1684S+2NS2680 162Katariina Pertel & Ekke-markus MuttikaKristiina Naber & Frida Laigu
17204H-3WSJ300 810Kirke Koni & Jasper VähkAnna Talas & Jürgen Smidt
18194S+2ND3680 162Mari Tiitson & Mari KolkTriinu Jakson & Kristin Himmist

Session 2 Section M

Neuberg Top = 18

Board 46 Love All Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
213C+3NHA170 612Kerle Palmiste & Maarja RebaneKristjan Variksoo & Telver Objärtel
5112Sx=WC9 470018Kristjan Laht & Jaagup KirmeAina Riisalu & Ingrid Laurikainen
633NT+1NSK430 171Martin Hõbemägi & Karl Markus PruulMark Olav Sepp & Tamor Haabmets
9143NT-1NS5 50216Marie Tempel & Reti ToomKati Iher & Elo Maria Pauman
1073NT+1NH2430 171Martin Vasar & Rao ZvorovskiSiret Sillar & Raigo Luhaorg
1344C+1NHA150 414Annar Õim & Mari-liis ToomemägiLiis Arras & Jasper Jõgi
15125C=ND9400 99Adeele-ann Krigul & Oliver ValkMarkus Ausmeel & Rasmus Maide
1685C+1NH2420 135Katariina Pertel & Ekke-markus MuttikaKristiina Naber & Frida Laigu
17205C+1NS5420 135Kirke Koni & Jasper VähkAnna Talas & Jürgen Smidt
18193NT=SS8400 99Mari Tiitson & Mari KolkTriinu Jakson & Kristin Himmist

Session 2 Section M

Neuberg Top = 18

Board 47 NS Game Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
1154NT-1ES350 180Kristjan Variksoo & Telver ObjärtelAdeele-ann Krigul & Oliver Valk
323NT+3EC3 490513Mark Olav Sepp & Tamor HaabmetsKerle Palmiste & Maarja Rebane
6123NT+3WD3 490513Martin Hõbemägi & Karl Markus PruulMarkus Ausmeel & Rasmus Maide
746NT=EC3 990117Siret Sillar & Raigo LuhaorgLiis Arras & Jasper Jõgi
1081NT+2ESJ 150162Martin Vasar & Rao ZvorovskiKristiina Naber & Frida Laigu
1453NT=ES3 400144Kati Iher & Elo Maria PaumanKristjan Laht & Jaagup Kirme
16133NT+2EH5 46099Katariina Pertel & Ekke-markus MuttikaAnnar Õim & Mari-liis Toomemägi
1793NT+1ECJ 430126Kirke Koni & Jasper VähkMarie Tempel & Reti Toom
18203NT+2ES3 46099Mari Tiitson & Mari KolkAnna Talas & Jürgen Smidt
19116NT=WC2 990117Triinu Jakson & Kristin HimmistAina Riisalu & Ingrid Laurikainen

Session 2 Section M

Neuberg Top = 18

Board 48 EW Game Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
1152NTx+3EDQ 1290018Kristjan Variksoo & Telver ObjärtelAdeele-ann Krigul & Oliver Valk
322S-2N*H4 100315Mark Olav Sepp & Tamor HaabmetsKerle Palmiste & Maarja Rebane
6124D=SHA130 144Martin Hõbemägi & Karl Markus PruulMarkus Ausmeel & Rasmus Maide
742S-2N*H4 100315Siret Sillar & Raigo LuhaorgLiis Arras & Jasper Jõgi
1085C-2WSK200 162Martin Vasar & Rao ZvorovskiKristiina Naber & Frida Laigu
1454Sx-2E*C6500 180Kati Iher & Elo Maria PaumanKristjan Laht & Jaagup Kirme
16134D-1SH2 50612Katariina Pertel & Ekke-markus MuttikaAnnar Õim & Mari-liis Toomemägi
1792D+1SS10110 126Kirke Koni & Jasper VähkMarie Tempel & Reti Toom
18203NT-1ES7100 99Mari Tiitson & Mari KolkAnna Talas & Jürgen Smidt
19115C-1ED9100 99Triinu Jakson & Kristin HimmistAina Riisalu & Ingrid Laurikainen

Session 2 Section M

Neuberg Top = 18

Board 49 Love All Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
2163H-3WH3150 216Kerle Palmiste & Maarja RebaneKatariina Pertel & Ekke-markus Muttika
433NT+3SH2490 171Liis Arras & Jasper JõgiMark Olav Sepp & Tamor Haabmets
7134H-2WSA100 018Siret Sillar & Raigo LuhaorgAnnar Õim & Mari-liis Toomemägi
855C+1NH7420 117Kristiina Naber & Frida LaiguKristjan Laht & Jaagup Kirme
1093NT+3SH2490 171Martin Vasar & Rao ZvorovskiMarie Tempel & Reti Toom
11125C+1NCJ420 117Aina Riisalu & Ingrid LaurikainenMarkus Ausmeel & Rasmus Maide
1565C+1NH7420 117Adeele-ann Krigul & Oliver ValkMartin Hõbemägi & Karl Markus Pruul
17144C+2ND3170 414Kirke Koni & Jasper VähkKati Iher & Elo Maria Pauman
1815C+1NH7420 117Mari Tiitson & Mari KolkKristjan Variksoo & Telver Objärtel
19205C=NH10400 612Triinu Jakson & Kristin HimmistAnna Talas & Jürgen Smidt

Session 2 Section M

Neuberg Top = 18

Board 50 NS Game Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
2164C-1NH3 100162Kerle Palmiste & Maarja RebaneKatariina Pertel & Ekke-markus Muttika
434H=WD7 420108Liis Arras & Jasper JõgiMark Olav Sepp & Tamor Haabmets
7133H+2WCK 200144Siret Sillar & Raigo LuhaorgAnnar Õim & Mari-liis Toomemägi
854H+1WD7 450513Kristiina Naber & Frida LaiguKristjan Laht & Jaagup Kirme
1094H+1WCK 450513Martin Vasar & Rao ZvorovskiMarie Tempel & Reti Toom
11124H+1WD7 450513Aina Riisalu & Ingrid LaurikainenMarkus Ausmeel & Rasmus Maide
1564H+1WD7 450513Adeele-ann Krigul & Oliver ValkMartin Hõbemägi & Karl Markus Pruul
17144H+2WCK 480018Kirke Koni & Jasper VähkKati Iher & Elo Maria Pauman
1813Cx=NSA670 180Mari Tiitson & Mari KolkKristjan Variksoo & Telver Objärtel
19205C-3NH3 300126Triinu Jakson & Kristin HimmistAnna Talas & Jürgen Smidt

ScoreCards    

Ranks     Travellers
PAIR 1 KRISTJAN VARIKSOO-TELVER OBJÄRTEL PAIR 2 KERLE PALMISTE-MAARJA REBANE 
JUUNIORITE MV 2017 30/04/2017 JUUNIORITE MV 2017 30/04/2017 
Session 1 Section M Session 1 Section M 
MPs 122,89 Max 360 Score 34,14% MPs 149,11 Max 360 Score 41,42% 
Session Rank 19 Final Rank 19 Session Rank 15 Final Rank 11 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
31Talas
Smidt
-110211,11 31Tiitson
Kolk
-15000,00 
32-901055,56 32501688,89 
33Õim
Toomemägi
-170527,78 33Talas
Smidt
-110844,44 
34-140527,78 341001688,89 
35Laht
Kirme
2001372,22 35Iher
Maria Pauman
801688,89 
3618000,00 36-1430211,11 
37Naber
Laigu
15018100,00 37Hõbemägi
Markus Pruul
-48000,00 
38-15000,00 38170633,33 
39Iher
Maria Pauman
1005,6731,50 39Tempel
Toom
20011,2262,33 
405010,1156,17 405010,1156,17 
41Olav Sepp
Haabmets
-4801,226,78 41Krigul
Valk
2001,226,78 
42-1107,8943,83 421004,5625,33 
43Ausmeel
Maide
24000,00 43Arras
Jõgi
-99015,56 
44-50000,00 44-620633,33 
45Hõbemägi
Markus Pruul
-13000,00 45Õim
Toomemägi
1001688,89 
46-400316,67 462101266,67 
47Koni
Vähk
-65014,5680,89 47Sillar
Luhaorg
-68010,1156,17 
48-23013,4474,67 48-4507,8943,83 
49Riisalu
Laurikainen
-90633,33 49Ausmeel
Maide
-110211,11 
50750844,44 50510316,67 

PAIR 3 MARK OLAV SEPP-TAMOR HAABMETS PAIR 4 LIIS ARRAS-JASPER JÕGI 
JUUNIORITE MV 2017 30/04/2017 JUUNIORITE MV 2017 30/04/2017 
Session 1 Section M Session 1 Section M 
MPs 198,67 Max 360 Score 55,19% MPs 168,11 Max 324 Score 51,89% 
Session Rank 6 Final Rank 15 Session Rank 9 Final Rank 5 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
31Naber
Laigu
46018100,00 31Krigul
Valk
-400527,78 
32501688,89 321501477,78 
33Jakson
Himmist
-1001161,11 33Tempel
Toom
14018100,00 
34-1001477,78 34-140527,78 
35Talas
Smidt
-30015,56 35Riisalu
Laurikainen
-1001055,56 
36-710633,33 36-710633,33 
37Krigul
Valk
200633,33 37Talas
Smidt
170316,67 
38-400844,44 38-1701266,67 
39Sillar
Luhaorg
-1000,110,61 39Pertel
Muttika
-3002,3312,94 
40-505,6731,50 405012,3368,50 
41Variksoo
Objärtel
48016,7893,22 41Variksoo
Objärtel
----  
4211010,1156,17 42----  
43Pertel
Muttika
420211,11 43Palmiste
Rebane
9901794,44 
446201266,67 446201266,67 
45Laht
Kirme
110018100,00 45Koni
Vähk
-620316,67 
4630018100,00 46-50633,33 
47Iher
Maria Pauman
6807,8943,83 47Hõbemägi
Markus Pruul
-7104,5625,33 
4845010,1156,17 4810017,8999,39 
49Õim
Toomemägi
-20000,00 49Iher
Maria Pauman
-50950,00 
50182018100,00 5010101161,11 

PAIR 5 KRISTJAN LAHT-JAAGUP KIRME PAIR 6 MARTIN HÕBEMÄGI-KARL MARKUS PRUUL 
JUUNIORITE MV 2017 30/04/2017 JUUNIORITE MV 2017 30/04/2017 
Session 1 Section M Session 1 Section M 
MPs 146,22 Max 360 Score 40,62% MPs 232,44 Max 360 Score 64,57% 
Session Rank 16 Final Rank 18 Session Rank 3 Final Rank 6 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
31Sillar
Luhaorg
4201688,89 31Jakson
Himmist
-150844,44 
32-80000,00 324001688,89 
33Pertel
Muttika
42018100,00 33Naber
Laigu
1001583,33 
34110633,33 34-140527,78 
35Variksoo
Objärtel
-200527,78 35Koni
Vähk
100844,44 
36-18018100,00 36146018100,00 
37Ausmeel
Maide
170316,67 37Palmiste
Rebane
48018100,00 
38-450211,11 38-1701266,67 
39Talas
Smidt
-9015,6787,06 39Õim
Toomemägi
-2006,7837,67 
40-3000,110,61 4010015,6787,06 
41Koni
Vähk
-20016,7893,22 41Talas
Smidt
-42012,3368,50 
42-10013,4474,67 42-2000,110,61 
43Tempel
Toom
460738,89 43Tiitson
Kolk
-490527,78 
44100633,33 441001583,33 
45Olav Sepp
Haabmets
-110000,00 45Variksoo
Objärtel
13018100,00 
46-30000,00 464001583,33 
47Tiitson
Kolk
6503,4419,11 47Arras
Jõgi
71013,4474,67 
484206,7837,67 48-1000,110,61 
49Krigul
Valk
-50950,00 49Pertel
Muttika
1101583,33 
5048000,00 5015101688,89 

PAIR 7 SIRET SILLAR-RAIGO LUHAORG PAIR 8 KRISTIINA NABER-FRIDA LAIGU 
JUUNIORITE MV 2017 30/04/2017 JUUNIORITE MV 2017 30/04/2017 
Session 1 Section M Session 1 Section M 
MPs 184,89 Max 360 Score 51,36% MPs 100 Max 252 Score 39,68% 
Session Rank 10 Final Rank 13 Session Rank 17 Final Rank 14 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
31Laht
Kirme
-420211,11 31Olav Sepp
Haabmets
-46000,00 
3280018100,00 32-50211,11 
33Riisalu
Laurikainen
1701372,22 33Hõbemägi
Markus Pruul
-100316,67 
34-12000,00 341401372,22 
35Tempel
Toom
-1001055,56 35Ausmeel
Maide
2001372,22 
36-2601477,78 36200211,11 
37Tiitson
Kolk
-2301055,56 37Variksoo
Objärtel
-15000,00 
384501688,89 3815018100,00 
39Olav Sepp
Haabmets
10017,8999,39 39Olav Sepp
Haabmets
----  
405012,3368,50 40----  
41Iher
Maria Pauman
-4506,7837,67 41Iher
Maria Pauman
----  
42-1107,8943,83 42----  
43Talas
Smidt
-490527,78 43Krigul
Valk
-4601161,11 
44-620633,33 44-63015,56 
45Jakson
Himmist
140527,78 45Talas
Smidt
3001266,67 
46-180844,44 461001583,33 
47Palmiste
Rebane
6807,8943,83 47Palmiste
Rebane
----  
4845010,1156,17 48----  
49Koni
Vähk
501266,67 49Tiitson
Kolk
-100422,22 
50510316,67 50520633,33 

PAIR 9 MARIE TEMPEL-RETI TOOM PAIR 10 MARTIN VASAR-RAO ZVOROVSKI 
JUUNIORITE MV 2017 30/04/2017 JUUNIORITE MV 2017 30/04/2017 
Session 1 Section M Session 1 Section M 
MPs 168,89 Max 360 Score 46,91% MPs 241,33 Max 360 Score 67,04% 
Session Rank 12 Final Rank 16 Session Rank 2 Final Rank 1 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
31Ausmeel
Maide
120844,44 31Riisalu
Laurikainen
-400527,78 
32-901055,56 3290844,44 
33Arras
Jõgi
-14000,00 33Ausmeel
Maide
-100316,67 
341401372,22 341401372,22 
35Sillar
Luhaorg
100844,44 35Õim
Toomemägi
-50422,22 
36260422,22 36650633,33 
37Õim
Toomemägi
-420633,33 37Iher
Maria Pauman
-400844,44 
38170633,33 384501688,89 
39Palmiste
Rebane
-2006,7837,67 39Krigul
Valk
50017,8999,39 
40-507,8943,83 4017015,6787,06 
41Riisalu
Laurikainen
48016,7893,22 41Pertel
Muttika
4205,6731,50 
421004,5625,33 4214014,5680,89 
43Laht
Kirme
-4601161,11 43Koni
Vähk
9901794,44 
44-1001266,67 446301794,44 
45Pertel
Muttika
200950,00 45Tiitson
Kolk
-1401372,22 
46-1101055,56 464001583,33 
47Talas
Smidt
-7104,5625,33 47Jakson
Himmist
143017,8999,39 
48-4802,3312,94 4848015,6787,06 
49Jakson
Himmist
1101583,33 49Talas
Smidt
15018100,00 
5010201477,78 5010101161,11 

PAIR 11 AINA RIISALU-INGRID LAURIKAINEN PAIR 12 MARKUS AUSMEEL-RASMUS MAIDE 
JUUNIORITE MV 2017 30/04/2017 JUUNIORITE MV 2017 30/04/2017 
Session 1 Section M Session 1 Section M 
MPs 195,33 Max 324 Score 60,29% MPs 252,78 Max 360 Score 70,22% 
Session Rank 4 Final Rank 2 Session Rank 1 Final Rank 3 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
31Vasar
Zvorovski
4001372,22 31Tempel
Toom
-1201055,56 
32-901055,56 3290844,44 
33Sillar
Luhaorg
-170527,78 33Vasar
Zvorovski
1001583,33 
3412018100,00 34-140527,78 
35Arras
Jõgi
100844,44 35Naber
Laigu
-200527,78 
367101266,67 36-2001688,89 
37Pertel
Muttika
4501583,33 37Laht
Kirme
-1701583,33 
38-420633,33 384501688,89 
39Tiitson
Kolk
20011,2262,33 39Koni
Vähk
-10012,3368,50 
4015013,4474,67 4047017,8999,39 
41Tempel
Toom
-4801,226,78 41Jakson
Himmist
45011,2262,33 
42-10013,4474,67 4214014,5680,89 
43Õim
Toomemägi
-4601161,11 43Variksoo
Objärtel
-24018100,00 
441001583,33 4450018100,00 
45Krigul
Valk
-620316,67 45Iher
Maria Pauman
200950,00 
4643018100,00 461001583,33 
47Jakson
Himmist
----  47Pertel
Muttika
71013,4474,67 
48----  48-502,3312,94 
49Variksoo
Objärtel
901266,67 49Palmiste
Rebane
1101688,89 
50-7501055,56 50-5101583,33 

PAIR 13 ANNAR ÕIM-MARI-LIIS TOOMEMÄGI PAIR 14 KATI IHER-ELO MARIA PAUMAN 
JUUNIORITE MV 2017 30/04/2017 JUUNIORITE MV 2017 30/04/2017 
Session 1 Section M Session 1 Section M 
MPs 196,44 Max 360 Score 54,57% MPs 189,56 Max 360 Score 52,66% 
Session Rank 7 Final Rank 9 Session Rank 8 Final Rank 4 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
31Koni
Vähk
501477,78 31Pertel
Muttika
110633,33 
321201266,67 32501688,89 
33Variksoo
Objärtel
1701372,22 33Tiitson
Kolk
3001688,89 
341401372,22 341401372,22 
35Vasar
Zvorovski
501477,78 35Palmiste
Rebane
-80211,11 
36-6501266,67 3614301688,89 
37Tempel
Toom
4201266,67 37Vasar
Zvorovski
4001055,56 
38-1701266,67 38-450211,11 
39Hõbemägi
Markus Pruul
20011,2262,33 39Variksoo
Objärtel
-10012,3368,50 
40-1002,3312,94 40-507,8943,83 
41Tiitson
Kolk
-4506,7837,67 41Sillar
Luhaorg
45011,2262,33 
4210017,8999,39 4211010,1156,17 
43Riisalu
Laurikainen
460738,89 43Jakson
Himmist
-4601161,11 
44-100316,67 44-1401055,56 
45Palmiste
Rebane
-100211,11 45Ausmeel
Maide
-200950,00 
46-210633,33 46-100316,67 
47Krigul
Valk
-17017,8999,39 47Olav Sepp
Haabmets
-68010,1156,17 
48-4802,3312,94 48-4507,8943,83 
49Olav Sepp
Haabmets
20018100,00 49Arras
Jõgi
50950,00 
50-182000,00 50-1010738,89 

PAIR 15 ADEELE-ANN KRIGUL-OLIVER VALK PAIR 16 KATARIINA PERTEL-EKKE-MARKUS MUTTIKA 
JUUNIORITE MV 2017 30/04/2017 JUUNIORITE MV 2017 30/04/2017 
Session 1 Section M Session 1 Section M 
MPs 181,44 Max 360 Score 50,40% MPs 153,33 Max 360 Score 42,59% 
Session Rank 11 Final Rank 8 Session Rank 14 Final Rank 12 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
31Arras
Jõgi
4001372,22 31Iher
Maria Pauman
-1101266,67 
32-150422,22 32-50211,11 
33Koni
Vähk
-1001161,11 33Laht
Kirme
-42000,00 
34-140527,78 34-1101266,67 
35Jakson
Himmist
-11000,00 35Tiitson
Kolk
-30015,56 
367101266,67 36-6601055,56 
37Olav Sepp
Haabmets
-2001266,67 37Riisalu
Laurikainen
-450316,67 
384001055,56 384201266,67 
39Vasar
Zvorovski
-5000,110,61 39Arras
Jõgi
30015,6787,06 
40-1702,3312,94 40-505,6731,50 
41Palmiste
Rebane
-20016,7893,22 41Vasar
Zvorovski
-42012,3368,50 
42-10013,4474,67 42-1403,4419,11 
43Naber
Laigu
460738,89 43Olav Sepp
Haabmets
-4201688,89 
446301794,44 44-620633,33 
45Riisalu
Laurikainen
6201583,33 45Tempel
Toom
-200950,00 
46-43000,00 46110844,44 
47Õim
Toomemägi
1700,110,61 47Ausmeel
Maide
-7104,5625,33 
4848015,6787,06 485015,6787,06 
49Laht
Kirme
50950,00 49Hõbemägi
Markus Pruul
-110316,67 
50-48018100,00 50-1510211,11 

PAIR 17 KIRKE KONI-JASPER VÄHK PAIR 18 MARI TIITSON-MARI KOLK 
JUUNIORITE MV 2017 30/04/2017 JUUNIORITE MV 2017 30/04/2017 
Session 1 Section M Session 1 Section M 
MPs 140,56 Max 360 Score 39,04% MPs 160,44 Max 360 Score 44,57% 
Session Rank 18 Final Rank 17 Session Rank 13 Final Rank 7 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
31Õim
Toomemägi
-50422,22 31Palmiste
Rebane
15018100,00 
32-120633,33 32-50211,11 
33Krigul
Valk
100738,89 33Iher
Maria Pauman
-300211,11 
341401372,22 34-140527,78 
35Hõbemägi
Markus Pruul
-1001055,56 35Pertel
Muttika
3001794,44 
36-146000,00 36660844,44 
37Jakson
Himmist
4501583,33 37Sillar
Luhaorg
230844,44 
38-1401688,89 38-450211,11 
39Ausmeel
Maide
1005,6731,50 39Riisalu
Laurikainen
-2006,7837,67 
40-4700,110,61 40-1504,5625,33 
41Laht
Kirme
2001,226,78 41Õim
Toomemägi
45011,2262,33 
421004,5625,33 42-1000,110,61 
43Vasar
Zvorovski
-99015,56 43Hõbemägi
Markus Pruul
4901372,22 
44-63015,56 44-100316,67 
45Arras
Jõgi
6201583,33 45Vasar
Zvorovski
140527,78 
46501266,67 46-400316,67 
47Variksoo
Objärtel
6503,4419,11 47Laht
Kirme
-65014,5680,89 
482304,5625,33 48-42011,2262,33 
49Sillar
Luhaorg
-50633,33 49Naber
Laigu
1001477,78 
50-5101583,33 50-5201266,67 

PAIR 19 TRIINU JAKSON-KRISTIN HIMMIST PAIR 20 ANNA TALAS-JÜRGEN SMIDT 
JUUNIORITE MV 2017 30/04/2017 JUUNIORITE MV 2017 30/04/2017 
Session 1 Section M Session 1 Section M 
MPs 109,67 Max 324 Score 33,85% MPs 199,89 Max 360 Score 55,53% 
Session Rank 20 Final Rank 20 Session Rank 5 Final Rank 10 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
31Hõbemägi
Markus Pruul
1501055,56 31Variksoo
Objärtel
1101688,89 
32-400211,11 3290844,44 
33Olav Sepp
Haabmets
100738,89 33Palmiste
Rebane
1101055,56 
34100422,22 34-100211,11 
35Krigul
Valk
11018100,00 35Olav Sepp
Haabmets
3001794,44 
36-710633,33 367101266,67 
37Koni
Vähk
-450316,67 37Arras
Jõgi
-1701583,33 
38140211,11 38170633,33 
39Riisalu
Laurikainen
----  39Laht
Kirme
902,3312,94 
40----  4030017,8999,39 
41Ausmeel
Maide
-4506,7837,67 41Hõbemägi
Markus Pruul
4205,6731,50 
42-1403,4419,11 4220017,8999,39 
43Iher
Maria Pauman
460738,89 43Sillar
Luhaorg
4901372,22 
44140844,44 446201266,67 
45Sillar
Luhaorg
-1401372,22 45Naber
Laigu
-300633,33 
461801055,56 46-100316,67 
47Vasar
Zvorovski
-14300,110,61 47Tempel
Toom
71013,4474,67 
48-4802,3312,94 4848015,6787,06 
49Tempel
Toom
-110316,67 49Vasar
Zvorovski
-15000,00 
50-1020422,22 50-1010738,89 

PAIR 1 KRISTJAN VARIKSOO-TELVER OBJÄRTEL PAIR 2 KERLE PALMISTE-MAARJA REBANE 
JUUNIORITE MV 2017 30/04/2017 JUUNIORITE MV 2017 30/04/2017 
Session 2 Section M Session 2 Section M 
MPs 129 Max 324 Score 39,81% MPs 176 Max 324 Score 54,32% 
Session Rank 15 Final Rank 19 Session Rank 7 Final Rank 11 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
33Vasar
Zvorovski
-460527,78 33Jakson
Himmist
10018100,00 
34-200633,33 34-701688,89 
35Sillar
Luhaorg
17000,00 35Vasar
Zvorovski
-450738,89 
36-90211,11 36-200633,33 
37Pertel
Muttika
501161,11 37Naber
Laigu
-15015,56 
3817000,00 38260211,11 
39Jakson
Himmist
-3001266,67 39Koni
Vähk
6801266,67 
40-1101055,56 40-50527,78 
41Arras
Jõgi
-10015,56 41Riisalu
Laurikainen
6501372,22 
42-1001372,22 42-130844,44 
43Tempel
Toom
-500211,11 43Laht
Kirme
501266,67 
4410018100,00 4460018100,00 
45Palmiste
Rebane
-2301266,67 45Variksoo
Objärtel
230633,33 
46-1701266,67 46170633,33 
47Krigul
Valk
5018100,00 47Olav Sepp
Haabmets
4901372,22 
48-129000,00 481001583,33 
49Tiitson
Kolk
-420738,89 49Pertel
Muttika
150211,11 
50-67000,00 50-1001688,89 

PAIR 3 MARK OLAV SEPP-TAMOR HAABMETS PAIR 4 LIIS ARRAS-JASPER JÕGI 
JUUNIORITE MV 2017 30/04/2017 JUUNIORITE MV 2017 30/04/2017 
Session 2 Section M Session 2 Section M 
MPs 98 Max 324 Score 30,25% MPs 207 Max 324 Score 63,89% 
Session Rank 20 Final Rank 15 Session Rank 4 Final Rank 5 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
33Koni
Vähk
400738,89 33Laht
Kirme
-460527,78 
34-20000,00 34-620211,11 
35Riisalu
Laurikainen
-480211,11 35Tiitson
Kolk
4501161,11 
36-200633,33 362001266,67 
37Vasar
Zvorovski
1201372,22 37Ausmeel
Maide
1501794,44 
38-51000,00 38-4001477,78 
39Tempel
Toom
-20015,56 39Vasar
Zvorovski
-110000,00 
401701055,56 40-400633,33 
41Tiitson
Kolk
-1501055,56 41Variksoo
Objärtel
1001794,44 
421301055,56 42100527,78 
43Ausmeel
Maide
-130422,22 43Jakson
Himmist
18018100,00 
44-50211,11 44-2001266,67 
45Hõbemägi
Markus Pruul
-2001583,33 45Õim
Toomemägi
-2001583,33 
46-43015,56 46-1501477,78 
47Palmiste
Rebane
-490527,78 47Sillar
Luhaorg
9901794,44 
48-100316,67 481001583,33 
49Arras
Jõgi
-49015,56 49Olav Sepp
Haabmets
4901794,44 
50420844,44 50-4201055,56 

PAIR 5 KRISTJAN LAHT-JAAGUP KIRME PAIR 6 MARTIN HÕBEMÄGI-KARL MARKUS PRUUL 
JUUNIORITE MV 2017 30/04/2017 JUUNIORITE MV 2017 30/04/2017 
Session 2 Section M Session 2 Section M 
MPs 137 Max 324 Score 42,28% MPs 161 Max 324 Score 49,69% 
Session Rank 14 Final Rank 18 Session Rank 10 Final Rank 6 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
33Arras
Jõgi
4601372,22 33Tempel
Toom
501583,33 
346201688,89 34-1401266,67 
35Hõbemägi
Markus Pruul
-450738,89 35Laht
Kirme
4501161,11 
36-40000,00 3640018100,00 
37Jakson
Himmist
-110844,44 37Sillar
Luhaorg
-100316,67 
384501055,56 38-4201266,67 
39Õim
Toomemägi
-1701477,78 39Riisalu
Laurikainen
-20015,56 
40501372,22 40-10015,56 
41Vasar
Zvorovski
6201055,56 41Iher
Maria Pauman
6501372,22 
42-75000,00 42-710211,11 
43Palmiste
Rebane
-50633,33 43Vasar
Zvorovski
-100844,44 
44-60000,00 44200633,33 
45Riisalu
Laurikainen
6801688,89 45Olav Sepp
Haabmets
200316,67 
46-47000,00 464301794,44 
47Iher
Maria Pauman
400422,22 47Ausmeel
Maide
-490527,78 
48-50000,00 481301477,78 
49Naber
Laigu
-420738,89 49Krigul
Valk
-420738,89 
504501372,22 504501372,22 

PAIR 7 SIRET SILLAR-RAIGO LUHAORG PAIR 8 KRISTIINA NABER-FRIDA LAIGU 
JUUNIORITE MV 2017 30/04/2017 JUUNIORITE MV 2017 30/04/2017 
Session 2 Section M Session 2 Section M 
MPs 128 Max 324 Score 39,51% MPs 150 Max 324 Score 46,30% 
Session Rank 16 Final Rank 13 Session Rank 11 Final Rank 14 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
33Pertel
Muttika
-4001161,11 33Iher
Maria Pauman
-50316,67 
34-170844,44 34140633,33 
35Variksoo
Objärtel
-17018100,00 35Koni
Vähk
-4201266,67 
36901688,89 36-200633,33 
37Hõbemägi
Markus Pruul
1001583,33 37Palmiste
Rebane
1501794,44 
38420633,33 38-2601688,89 
39Naber
Laigu
-990211,11 39Sillar
Luhaorg
9901688,89 
40-420422,22 404201477,78 
41Ausmeel
Maide
-680211,11 41Tempel
Toom
140527,78 
42100527,78 42-130844,44 
43Krigul
Valk
-120633,33 43Õim
Toomemägi
50844,44 
443001055,56 44-2001266,67 
45Vasar
Zvorovski
-650633,33 45Pertel
Muttika
-680211,11 
46-43015,56 46-420527,78 
47Arras
Jõgi
-99015,56 47Vasar
Zvorovski
150211,11 
48-100316,67 48-200211,11 
49Õim
Toomemägi
10000,00 49Laht
Kirme
4201161,11 
50-2001477,78 50-450527,78 

PAIR 9 MARIE TEMPEL-RETI TOOM PAIR 10 MARTIN VASAR-RAO ZVOROVSKI 
JUUNIORITE MV 2017 30/04/2017 JUUNIORITE MV 2017 30/04/2017 
Session 2 Section M Session 2 Section M 
MPs 121 Max 324 Score 37,35% MPs 232 Max 324 Score 71,60% 
Session Rank 18 Final Rank 16 Session Rank 2 Final Rank 1 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
33Hõbemägi
Markus Pruul
-50316,67 33Variksoo
Objärtel
4601372,22 
34140633,33 342001266,67 
35Krigul
Valk
200316,67 35Palmiste
Rebane
4501161,11 
36-15000,00 362001266,67 
37Tiitson
Kolk
1201372,22 37Olav Sepp
Haabmets
-120527,78 
38-480422,22 3851018100,00 
39Olav Sepp
Haabmets
2001794,44 39Arras
Jõgi
110018100,00 
40-170844,44 404001266,67 
41Naber
Laigu
-1401372,22 41Laht
Kirme
-620844,44 
421301055,56 4275018100,00 
43Variksoo
Objärtel
5001688,89 43Hõbemägi
Markus Pruul
1001055,56 
44-10000,00 44-2001266,67 
45Iher
Maria Pauman
-20000,00 45Sillar
Luhaorg
6501266,67 
46-50211,11 464301794,44 
47Koni
Vähk
430633,33 47Naber
Laigu
-1501688,89 
48-110633,33 482001688,89 
49Vasar
Zvorovski
-49015,56 49Tempel
Toom
4901794,44 
504501372,22 50-450527,78 

PAIR 11 AINA RIISALU-INGRID LAURIKAINEN PAIR 12 MARKUS AUSMEEL-RASMUS MAIDE 
JUUNIORITE MV 2017 30/04/2017 JUUNIORITE MV 2017 30/04/2017 
Session 2 Section M Session 2 Section M 
MPs 216 Max 324 Score 66,67% MPs 177 Max 324 Score 54,63% 
Session Rank 3 Final Rank 2 Session Rank 6 Final Rank 3 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
33Talas
Smidt
92018100,00 33Õim
Toomemägi
4601372,22 
346201688,89 34140633,33 
35Olav Sepp
Haabmets
4801688,89 35Talas
Smidt
98018100,00 
362001266,67 362001266,67 
37Koni
Vähk
501161,11 37Arras
Jõgi
-15015,56 
384801477,78 38400422,22 
39Hõbemägi
Markus Pruul
2001794,44 39Tiitson
Kolk
650950,00 
401001794,44 40-10015,56 
41Palmiste
Rebane
-650527,78 41Sillar
Luhaorg
6801688,89 
421301055,56 42-1001372,22 
43Iher
Maria Pauman
-150211,11 43Olav Sepp
Haabmets
1301477,78 
445701688,89 44501688,89 
45Laht
Kirme
-680211,11 45Krigul
Valk
-620844,44 
4647018100,00 46-400950,00 
47Jakson
Himmist
9901794,44 47Hõbemägi
Markus Pruul
4901372,22 
48-100950,00 48-130422,22 
49Ausmeel
Maide
4201161,11 49Riisalu
Laurikainen
-420738,89 
50-450527,78 504501372,22 

PAIR 13 ANNAR ÕIM-MARI-LIIS TOOMEMÄGI PAIR 14 KATI IHER-ELO MARIA PAUMAN 
JUUNIORITE MV 2017 30/04/2017 JUUNIORITE MV 2017 30/04/2017 
Session 2 Section M Session 2 Section M 
MPs 149 Max 324 Score 45,99% MPs 238 Max 324 Score 73,46% 
Session Rank 12 Final Rank 9 Session Rank 1 Final Rank 4 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
33Ausmeel
Maide
-460527,78 33Naber
Laigu
501583,33 
34-1401266,67 34-1401266,67 
35Iher
Maria Pauman
4501161,11 35Õim
Toomemägi
-450738,89 
36100527,78 36-1001372,22 
37Talas
Smidt
15018100,00 37Krigul
Valk
1001583,33 
38440844,44 384801477,78 
39Laht
Kirme
170422,22 39Talas
Smidt
650950,00 
40-50527,78 404301688,89 
41Jakson
Himmist
-1401372,22 41Hõbemägi
Markus Pruul
-650527,78 
42-100211,11 427101688,89 
43Naber
Laigu
-501055,56 43Riisalu
Laurikainen
1501688,89 
44200633,33 44-570211,11 
45Arras
Jõgi
200316,67 45Tempel
Toom
20018100,00 
46150422,22 46501688,89 
47Pertel
Muttika
460950,00 47Laht
Kirme
-4001477,78 
48501266,67 4850018100,00 
49Sillar
Luhaorg
-10018100,00 49Koni
Vähk
-1701477,78 
50200422,22 5048018100,00 

PAIR 15 ADEELE-ANN KRIGUL-OLIVER VALK PAIR 16 KATARIINA PERTEL-EKKE-MARKUS MUTTIKA 
JUUNIORITE MV 2017 30/04/2017 JUUNIORITE MV 2017 30/04/2017 
Session 2 Section M Session 2 Section M 
MPs 166 Max 324 Score 51,23% MPs 163 Max 324 Score 50,31% 
Session Rank 8 Final Rank 8 Session Rank 9 Final Rank 12 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
33Tiitson
Kolk
-460527,78 33Sillar
Luhaorg
400738,89 
34-620211,11 341701055,56 
35Tempel
Toom
-2001583,33 35Jakson
Himmist
-2001583,33 
3615018100,00 36-1001372,22 
37Iher
Maria Pauman
-100316,67 37Variksoo
Objärtel
-50738,89 
38-480422,22 38-17018100,00 
39Pertel
Muttika
7501477,78 39Krigul
Valk
-750422,22 
4046018100,00 40-46000,00 
41Talas
Smidt
-80000,00 41Koni
Vähk
1001794,44 
422001477,78 42-40000,00 
43Sillar
Luhaorg
1201266,67 43Talas
Smidt
-150422,22 
44-300844,44 44-490633,33 
45Ausmeel
Maide
6201055,56 45Naber
Laigu
6801688,89 
46400950,00 464201372,22 
47Variksoo
Objärtel
-5000,00 47Õim
Toomemägi
-460950,00 
48129018100,00 48-50633,33 
49Hõbemägi
Markus Pruul
4201161,11 49Palmiste
Rebane
-1501688,89 
50-450527,78 50100211,11 

PAIR 17 KIRKE KONI-JASPER VÄHK PAIR 18 MARI TIITSON-MARI KOLK 
JUUNIORITE MV 2017 30/04/2017 JUUNIORITE MV 2017 30/04/2017 
Session 2 Section M Session 2 Section M 
MPs 149 Max 324 Score 45,99% MPs 207 Max 324 Score 63,89% 
Session Rank 12 Final Rank 17 Session Rank 4 Final Rank 7 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
33Olav Sepp
Haabmets
-4001161,11 33Krigul
Valk
4601372,22 
3420018100,00 346201688,89 
35Naber
Laigu
420633,33 35Arras
Jõgi
-450738,89 
362001266,67 36-200633,33 
37Riisalu
Laurikainen
-50738,89 37Tempel
Toom
-120527,78 
38-480422,22 384801477,78 
39Palmiste
Rebane
-680633,33 39Ausmeel
Maide
-650950,00 
40501372,22 401001794,44 
41Pertel
Muttika
-10015,56 41Olav Sepp
Haabmets
150844,44 
4240018100,00 42-130844,44 
43Tiitson
Kolk
-110000,00 43Koni
Vähk
110018100,00 
44-500422,22 445001477,78 
45Talas
Smidt
300844,44 45Jakson
Himmist
6801688,89 
464201372,22 46400950,00 
47Tempel
Toom
-4301266,67 47Talas
Smidt
-460950,00 
481101266,67 48100950,00 
49Iher
Maria Pauman
170422,22 49Variksoo
Objärtel
4201161,11 
50-48000,00 5067018100,00 

PAIR 19 TRIINU JAKSON-KRISTIN HIMMIST PAIR 20 ANNA TALAS-JÜRGEN SMIDT 
JUUNIORITE MV 2017 30/04/2017 JUUNIORITE MV 2017 30/04/2017 
Session 2 Section M Session 2 Section M 
MPs 108 Max 324 Score 33,33% MPs 128 Max 324 Score 39,51% 
Session Rank 19 Final Rank 20 Session Rank 16 Final Rank 10 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
33Palmiste
Rebane
-10000,00 33Riisalu
Laurikainen
-92000,00 
3470211,11 34-620211,11 
35Pertel
Muttika
200316,67 35Ausmeel
Maide
-98000,00 
36100527,78 36-200633,33 
37Laht
Kirme
1101055,56 37Õim
Toomemägi
-15000,00 
38-450844,44 38-4401055,56 
39Variksoo
Objärtel
300633,33 39Iher
Maria Pauman
-650950,00 
40110844,44 40-430211,11 
41Õim
Toomemägi
140527,78 41Krigul
Valk
80018100,00 
421001688,89 42-200422,22 
43Arras
Jõgi
-18000,00 43Pertel
Muttika
1501477,78 
44200633,33 444901266,67 
45Tiitson
Kolk
-680211,11 45Koni
Vähk
-3001055,56 
46-400950,00 46-420527,78 
47Riisalu
Laurikainen
-99015,56 47Tiitson
Kolk
460950,00 
48100950,00 48-100950,00 
49Talas
Smidt
400633,33 49Jakson
Himmist
-4001266,67 
50-3001266,67 50300633,33 

Ranks     Travellers     ScoreCards

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar