SUVEREZIIM

OLEG SIROTIN JA KALLE KULBOK VÕITSID PÄRNU KARIKA - SUPERTULEMUS HURRA



VOOREMAA ARTIKKEL

neljapäev, 18. mai 2017

KESKEESTI III

Ranks

JÕGEVA BK KESKEESTI III 18/05/2017

Ranks    

Travellers     ScoreCards

Session 1 Section M

9 Table 26 Board Howell Movement Received 234 of 234 scores.

RankSectionNames [OVERALL RANKS]BdsButlerNButlerF
1M 2Lauri Naber & Ingrid Laurikainen2656,0056,00
2M 7Marko Tenn & Allar Padari2643,0043,00
3M 8Rein Haavala & Jaan Pärna2632,0032,00
4M 12Aikki Sard & Mati Nirgi2620,0020,00
5M 6Aivar Kustavus & Raul Roslender2616,0016,00
6M 13Urmas Virves & Jüri Siim2614,0014,00
7M 4Heino Lapp & Ülo Müürissepp2610,0010,00
8M 17Hillar Ruus & Oleg Sirotin269,009,00
9M 11Arnold Kivik & Peeter Jaani266,006,00
10M 18Ülis Riisalu & Hannes Nirk264,004,00
11M 15Aimur Raudsepp & Jaak Andres Alevi26-3,00-3,00
12M 1Tiit Kalda & Tiiu Valder26-6,00-6,00
13M 5Rein Kaarjas & Endel Küttis26-13,00-13,00
14M 9Kalle Ojassalu & Raivo Sikk26-23,00-23,00
15M 3Mirjam Iher & Jaagup Kirme26-28,00-28,00
16M 14Hillar Sula & Andres Kärp26-43,00-43,00
17=M 10Jaan Sutt & Lembit Kapp26-47,00-47,00
17=M 16Jaak Sibul & Andrus Sibul26-47,00-47,00

(printed 21:50:23 18.05.2017 PairsScorer7.2.92(c) JAS


Travellers    

Ranks     ScoreCards

Session 1 Section M

Board 1 Love All Dealer N Datm NS 260
NSEWContByLdNS+NS-IMPsIMPsNSEW
4104H+1NCA450 5-5Heino Lapp & Ülo MüürisseppJaan Sutt & Lembit Kapp
594H=NH3420 4-4Rein Kaarjas & Endel KüttisKalle Ojassalu & Raivo Sikk
634H=NS4420 4-4Aivar Kustavus & Raul RoslenderMirjam Iher & Jaagup Kirme
7123NT-1ND5 50-77Marko Tenn & Allar PadariAikki Sard & Mati Nirgi
11154H+1SC8450 5-5Arnold Kivik & Peeter JaaniAimur Raudsepp & Jaak Andres Alevi
1413NT=SS2400 4-4Hillar Sula & Andres KärpTiit Kalda & Tiiu Valder
1623NT-1SD2 50-77Jaak Sibul & Andrus SibulLauri Naber & Ingrid Laurikainen
17133H+2NCA200 -22Hillar Ruus & Oleg SirotinUrmas Virves & Jüri Siim
1883NT-1ND4 50-77Ülis Riisalu & Hannes NirkRein Haavala & Jaan Pärna

Session 1 Section M

Board 2 NS Game Dealer E Datm NS 100
NSEWContByLdNS+NS-IMPsIMPsNSEW
4102S-3E*HK150 2-2Heino Lapp & Ülo MüürisseppJaan Sutt & Lembit Kapp
592S-3E*HK150 2-2Rein Kaarjas & Endel KüttisKalle Ojassalu & Raivo Sikk
633Hx-2WSQ300 5-5Aivar Kustavus & Raul RoslenderMirjam Iher & Jaagup Kirme
7123NT-1S*CK 100-55Marko Tenn & Allar PadariAikki Sard & Mati Nirgi
11153C-3WD10150 2-2Arnold Kivik & Peeter JaaniAimur Raudsepp & Jaak Andres Alevi
1412S-1S*S7 100-55Hillar Sula & Andres KärpTiit Kalda & Tiiu Valder
1621NT+3N*H8180 2-2Jaak Sibul & Andrus SibulLauri Naber & Ingrid Laurikainen
17132NTx-1W*H10100 00Hillar Ruus & Oleg SirotinUrmas Virves & Jüri Siim
1883D-1EHK50 -22Ülis Riisalu & Hannes NirkRein Haavala & Jaan Pärna

Session 1 Section M

Board 3 EW Game Dealer S Datm NS 470
NSEWContByLdNS+NS-IMPsIMPsNSEW
5114S+1SSJ450 -11Rein Kaarjas & Endel KüttisArnold Kivik & Peeter Jaani
6104S+2NC4480 00Aivar Kustavus & Raul RoslenderJaan Sutt & Lembit Kapp
744S+2SCA480 00Marko Tenn & Allar PadariHeino Lapp & Ülo Müürissepp
8135S+1SD2480 00Rein Haavala & Jaan PärnaUrmas Virves & Jüri Siim
1424S+1ND4450 -11Hillar Sula & Andres KärpLauri Naber & Ingrid Laurikainen
15124S+2NC10480 00Aimur Raudsepp & Jaak Andres AleviAikki Sard & Mati Nirgi
1635S=SD5450 -11Jaak Sibul & Andrus SibulMirjam Iher & Jaagup Kirme
1714S+2SSJ480 00Hillar Ruus & Oleg SirotinTiit Kalda & Tiiu Valder
1894S+1NC2450 -11Ülis Riisalu & Hannes NirkKalle Ojassalu & Raivo Sikk

Session 1 Section M

Board 4 Game All Dealer W Datm NS -430
NSEWContByLdNS+NS-IMPsIMPsNSEW
5114S=WHA 620-55Rein Kaarjas & Endel KüttisArnold Kivik & Peeter Jaani
6105H-1NSJ 1008-8Aivar Kustavus & Raul RoslenderJaan Sutt & Lembit Kapp
743S+1WHK 1706-6Marko Tenn & Allar PadariHeino Lapp & Ülo Müürissepp
8134S+1WHA 650-66Rein Haavala & Jaan PärnaUrmas Virves & Jüri Siim
1424S=WHK 620-55Hillar Sula & Andres KärpLauri Naber & Ingrid Laurikainen
15123S+2WHA 2006-6Aimur Raudsepp & Jaak Andres AleviAikki Sard & Mati Nirgi
1633H+1NS4170 12-12Jaak Sibul & Andrus SibulMirjam Iher & Jaagup Kirme
1714Sx=WHA 790-88Hillar Ruus & Oleg SirotinTiit Kalda & Tiiu Valder
1894S=WHK 620-55Ülis Riisalu & Hannes NirkKalle Ojassalu & Raivo Sikk

Session 1 Section M

Board 5 NS Game Dealer N Datm NS 410
NSEWContByLdNS+NS-IMPsIMPsNSEW
6124Hx-2WD7300 -33Aivar Kustavus & Raul RoslenderAikki Sard & Mati Nirgi
7115D=SHK600 5-5Marko Tenn & Allar PadariArnold Kivik & Peeter Jaani
853C+1NDJ130 -77Rein Haavala & Jaan PärnaRein Kaarjas & Endel Küttis
913NT+2SC3660 6-6Kalle Ojassalu & Raivo SikkTiit Kalda & Tiiu Valder
1434D+1SH2150 -66Hillar Sula & Andres KärpMirjam Iher & Jaagup Kirme
15135D=NHA600 5-5Aimur Raudsepp & Jaak Andres AleviUrmas Virves & Jüri Siim
1645Hx-3ES7500 3-3Jaak Sibul & Andrus SibulHeino Lapp & Ülo Müürissepp
1724H-2ESA100 -77Hillar Ruus & Oleg SirotinLauri Naber & Ingrid Laurikainen
18105D=SC8600 5-5Ülis Riisalu & Hannes NirkJaan Sutt & Lembit Kapp

Session 1 Section M

Board 6 EW Game Dealer E Datm NS 50
NSEWContByLdNS+NS-IMPsIMPsNSEW
6121NT+1S*H10120 2-2Aivar Kustavus & Raul RoslenderAikki Sard & Mati Nirgi
7112H=SD3110 2-2Marko Tenn & Allar PadariArnold Kivik & Peeter Jaani
852H=ND8110 2-2Rein Haavala & Jaan PärnaRein Kaarjas & Endel Küttis
914H-1ND8 50-33Kalle Ojassalu & Raivo SikkTiit Kalda & Tiiu Valder
1434H-1NSA 50-33Hillar Sula & Andres KärpMirjam Iher & Jaagup Kirme
15131H+2ND8140 3-3Aimur Raudsepp & Jaak Andres AleviUrmas Virves & Jüri Siim
1642D-1ND8 50-33Jaak Sibul & Andrus SibulHeino Lapp & Ülo Müürissepp
1721NT+1W*S2 120-55Hillar Ruus & Oleg SirotinLauri Naber & Ingrid Laurikainen
18102H+1ND5140 3-3Ülis Riisalu & Hannes NirkJaan Sutt & Lembit Kapp

Session 1 Section M

Board 7 Game All Dealer S Datm NS 40
NSEWContByLdNS+NS-IMPsIMPsNSEW
7133NT-2WS6200 4-4Marko Tenn & Allar PadariUrmas Virves & Jüri Siim
8123C-1ESJ100 2-2Rein Haavala & Jaan PärnaAikki Sard & Mati Nirgi
963C-1ESJ100 2-2Kalle Ojassalu & Raivo SikkAivar Kustavus & Raul Roslender
1023NT+1WS5 630-1212Jaan Sutt & Lembit KappLauri Naber & Ingrid Laurikainen
1443NT-1WH8100 2-2Hillar Sula & Andres KärpHeino Lapp & Ülo Müürissepp
1513S-2NS2 200-66Aimur Raudsepp & Jaak Andres AleviTiit Kalda & Tiiu Valder
1653S-3NHK 300-88Jaak Sibul & Andrus SibulRein Kaarjas & Endel Küttis
1733NT-6ESJ600 11-11Hillar Ruus & Oleg SirotinMirjam Iher & Jaagup Kirme
18113NT-3WS6300 6-6Ülis Riisalu & Hannes NirkArnold Kivik & Peeter Jaani

Session 1 Section M

Board 8 Love All Dealer W Datm NS 390
NSEWContByLdNS+NS-IMPsIMPsNSEW
7135H-4ES3200 -55Marko Tenn & Allar PadariUrmas Virves & Jüri Siim
8125Hx-4ESJ800 9-9Rein Haavala & Jaan PärnaAikki Sard & Mati Nirgi
963H-1ESJ50 -88Kalle Ojassalu & Raivo SikkAivar Kustavus & Raul Roslender
1025H-3WC10150 -66Jaan Sutt & Lembit KappLauri Naber & Ingrid Laurikainen
1443S+1NH6170 -66Hillar Sula & Andres KärpHeino Lapp & Ülo Müürissepp
1514Sx=NH6590 5-5Aimur Raudsepp & Jaak Andres AleviTiit Kalda & Tiiu Valder
1654S=NH7420 1-1Jaak Sibul & Andrus SibulRein Kaarjas & Endel Küttis
1735Hx-4EH4800 9-9Hillar Ruus & Oleg SirotinMirjam Iher & Jaagup Kirme
18114S=NHK420 1-1Ülis Riisalu & Hannes NirkArnold Kivik & Peeter Jaani

Session 1 Section M

Board 9 EW Game Dealer N Datm NS 20
NSEWContByLdNS+NS-IMPsIMPsNSEW
6161S+2SD4140 3-3Aivar Kustavus & Raul RoslenderJaak Sibul & Andrus Sibul
812S+1NC6140 3-3Rein Haavala & Jaan PärnaTiit Kalda & Tiiu Valder
9131NT-2SHJ 100-33Kalle Ojassalu & Raivo SikkUrmas Virves & Jüri Siim
1073D+1ED9 130-44Jaan Sutt & Lembit KappMarko Tenn & Allar Padari
1131NT-1SD8 50-22Arnold Kivik & Peeter JaaniMirjam Iher & Jaagup Kirme
1454S-2SD5 100-33Hillar Sula & Andres KärpRein Kaarjas & Endel Küttis
1523S-1NC8 50-22Aimur Raudsepp & Jaak Andres AleviLauri Naber & Ingrid Laurikainen
1743S=NC3140 3-3Hillar Ruus & Oleg SirotinHeino Lapp & Ülo Müürissepp
18121NT+2SHJ150 4-4Ülis Riisalu & Hannes NirkAikki Sard & Mati Nirgi

Session 1 Section M

Board 10 Game All Dealer E Datm NS -160
NSEWContByLdNS+NS-IMPsIMPsNSEW
6164Dx-2NHA 500-88Aivar Kustavus & Raul RoslenderJaak Sibul & Andrus Sibul
814H-1ECA100 6-6Rein Haavala & Jaan PärnaTiit Kalda & Tiiu Valder
9132S=WCJ 1102-2Kalle Ojassalu & Raivo SikkUrmas Virves & Jüri Siim
1074H-1ECA100 6-6Jaan Sutt & Lembit KappMarko Tenn & Allar Padari
1133C-2SH2 200-11Arnold Kivik & Peeter JaaniMirjam Iher & Jaagup Kirme
1452S=WCJ 1102-2Hillar Sula & Andres KärpRein Kaarjas & Endel Küttis
1522H+2EH6 17000Aimur Raudsepp & Jaak Andres AleviLauri Naber & Ingrid Laurikainen
1744H=EH6 620-1010Hillar Ruus & Oleg SirotinHeino Lapp & Ülo Müürissepp
18122H=ES5 1102-2Ülis Riisalu & Hannes NirkAikki Sard & Mati Nirgi

Session 1 Section M

Board 11 Love All Dealer S Datm NS 80
NSEWContByLdNS+NS-IMPsIMPsNSEW
5172NT=NCQ120 1-1Rein Kaarjas & Endel KüttisHillar Ruus & Oleg Sirotin
922NT=NCQ120 1-1Kalle Ojassalu & Raivo SikkLauri Naber & Ingrid Laurikainen
1012NT-1NCQ 50-44Jaan Sutt & Lembit KappTiit Kalda & Tiiu Valder
1184S-1NCQ 50-44Arnold Kivik & Peeter JaaniRein Haavala & Jaan Pärna
1243S+1SS7170 3-3Aikki Sard & Mati NirgiHeino Lapp & Ülo Müürissepp
1464S=SS3420 8-8Hillar Sula & Andres KärpAivar Kustavus & Raul Roslender
1533S=NCQ140 2-2Aimur Raudsepp & Jaak Andres AleviMirjam Iher & Jaagup Kirme
1673S=SDK140 2-2Jaak Sibul & Andrus SibulMarko Tenn & Allar Padari
18134S-1SH5 50-44Ülis Riisalu & Hannes NirkUrmas Virves & Jüri Siim

Session 1 Section M

Board 12 NS Game Dealer W Datm NS 550
NSEWContByLdNS+NS-IMPsIMPsNSEW
5173NT+1SD3630 2-2Rein Kaarjas & Endel KüttisHillar Ruus & Oleg Sirotin
923NT+1SD6630 2-2Kalle Ojassalu & Raivo SikkLauri Naber & Ingrid Laurikainen
1013NT=SH10600 2-2Jaan Sutt & Lembit KappTiit Kalda & Tiiu Valder
1183NT+1SD7630 2-2Arnold Kivik & Peeter JaaniRein Haavala & Jaan Pärna
1243D-2WSQ100 -1010Aikki Sard & Mati NirgiHeino Lapp & Ülo Müürissepp
1463NT+2SD9660 3-3Hillar Sula & Andres KärpAivar Kustavus & Raul Roslender
1534H-2SS4 200-1313Aimur Raudsepp & Jaak Andres AleviMirjam Iher & Jaagup Kirme
1673NT+1SD9630 2-2Jaak Sibul & Andrus SibulMarko Tenn & Allar Padari
18133NT+1SD7630 2-2Ülis Riisalu & Hannes NirkUrmas Virves & Jüri Siim

Session 1 Section M

Board 13 Game All Dealer N Datm NS 50
NSEWContByLdNS+NS-IMPsIMPsNSEW
1034S-2WC9200 4-4Jaan Sutt & Lembit KappMirjam Iher & Jaagup Kirme
1124S-1WS4100 2-2Arnold Kivik & Peeter JaaniLauri Naber & Ingrid Laurikainen
1293NT-2EC3200 4-4Aikki Sard & Mati NirgiKalle Ojassalu & Raivo Sikk
1352S+1EC3 140-55Urmas Virves & Jüri SiimRein Kaarjas & Endel Küttis
1472D=WS3 90-44Hillar Sula & Andres KärpMarko Tenn & Allar Padari
1543NT-2EC3200 4-4Aimur Raudsepp & Jaak Andres AleviHeino Lapp & Ülo Müürissepp
1681NT+1WH3 120-55Jaak Sibul & Andrus SibulRein Haavala & Jaan Pärna
1762NT=EHJ 120-55Hillar Ruus & Oleg SirotinAivar Kustavus & Raul Roslender
1813NT-3EC5300 6-6Ülis Riisalu & Hannes NirkTiit Kalda & Tiiu Valder

Session 1 Section M

Board 14 Love All Dealer E Datm NS -90
NSEWContByLdNS+NS-IMPsIMPsNSEW
1034H-2SCA 10000Jaan Sutt & Lembit KappMirjam Iher & Jaagup Kirme
1124H-3SCK 150-22Arnold Kivik & Peeter JaaniLauri Naber & Ingrid Laurikainen
1294S=NC8420 11-11Aikki Sard & Mati NirgiKalle Ojassalu & Raivo Sikk
1354S-2NDA 10000Urmas Virves & Jüri SiimRein Kaarjas & Endel Küttis
1474S-2NC10 10000Hillar Sula & Andres KärpMarko Tenn & Allar Padari
1543S-1NC10 501-1Aimur Raudsepp & Jaak Andres AleviHeino Lapp & Ülo Müürissepp
1684C=WH5 130-11Jaak Sibul & Andrus SibulRein Haavala & Jaan Pärna
1764S-1NDA 501-1Hillar Ruus & Oleg SirotinAivar Kustavus & Raul Roslender
1813H-2SCK 10000Ülis Riisalu & Hannes NirkTiit Kalda & Tiiu Valder

Session 1 Section M

Board 15 NS Game Dealer S Datm NS -670
NSEWContByLdNS+NS-IMPsIMPsNSEW
164H+2WC3 4805-5Tiit Kalda & Tiiu ValderAivar Kustavus & Raul Roslender
1144S+2WH8 4805-5Arnold Kivik & Peeter JaaniHeino Lapp & Ülo Müürissepp
1234S=WS2 4206-6Aikki Sard & Mati NirgiMirjam Iher & Jaagup Kirme
13106S=WS2 980-77Urmas Virves & Jüri SiimJaan Sutt & Lembit Kapp
1484S+2WH6 4805-5Hillar Sula & Andres KärpRein Haavala & Jaan Pärna
1554S+2WH5 4805-5Aimur Raudsepp & Jaak Andres AleviRein Kaarjas & Endel Küttis
1694Sx+2ED3 790-33Jaak Sibul & Andrus SibulKalle Ojassalu & Raivo Sikk
1776S=WS2 980-77Hillar Ruus & Oleg SirotinMarko Tenn & Allar Padari
1826S=WD4 980-77Ülis Riisalu & Hannes NirkLauri Naber & Ingrid Laurikainen

Session 1 Section M

Board 16 EW Game Dealer W Datm NS -30
NSEWContByLdNS+NS-IMPsIMPsNSEW
164H-2ND8 100-22Tiit Kalda & Tiiu ValderAivar Kustavus & Raul Roslender
1143S=WHA 140-33Arnold Kivik & Peeter JaaniHeino Lapp & Ülo Müürissepp
1233NT-2WHA200 6-6Aikki Sard & Mati NirgiMirjam Iher & Jaagup Kirme
13103H-1ND8 50-11Urmas Virves & Jüri SiimJaan Sutt & Lembit Kapp
1484Hx-2NS8 300-77Hillar Sula & Andres KärpRein Haavala & Jaan Pärna
1554D-1WC7100 4-4Aimur Raudsepp & Jaak Andres AleviRein Kaarjas & Endel Küttis
1694Hx-2NSK 300-77Jaak Sibul & Andrus SibulKalle Ojassalu & Raivo Sikk
1773D-2WC7200 6-6Hillar Ruus & Oleg SirotinMarko Tenn & Allar Padari
1822H=SH5110 4-4Ülis Riisalu & Hannes NirkLauri Naber & Ingrid Laurikainen

Session 1 Section M

Board 17 Love All Dealer N Datm NS -110
NSEWContByLdNS+NS-IMPsIMPsNSEW
1113D=ES3 11000Tiit Kalda & Tiiu ValderArnold Kivik & Peeter Jaani
273D+2EHJ 150-11Lauri Naber & Ingrid LaurikainenMarko Tenn & Allar Padari
1254D=ECA 130-11Aikki Sard & Mati NirgiRein Kaarjas & Endel Küttis
1342NT+1ES3 150-11Urmas Virves & Jüri SiimHeino Lapp & Ülo Müürissepp
1492H+2WS7 170-22Hillar Sula & Andres KärpKalle Ojassalu & Raivo Sikk
1563H-1WCK50 4-4Aimur Raudsepp & Jaak Andres AleviAivar Kustavus & Raul Roslender
16103D+1ECQ 130-11Jaak Sibul & Andrus SibulJaan Sutt & Lembit Kapp
1783D+2ES4 150-11Hillar Ruus & Oleg SirotinRein Haavala & Jaan Pärna
1833NT-1EC450 4-4Ülis Riisalu & Hannes NirkMirjam Iher & Jaagup Kirme

Session 1 Section M

Board 18 NS Game Dealer E Datm NS -340
NSEWContByLdNS+NS-IMPsIMPsNSEW
1113NT=WS3 400-22Tiit Kalda & Tiiu ValderArnold Kivik & Peeter Jaani
273NT=WCJ 400-22Lauri Naber & Ingrid LaurikainenMarko Tenn & Allar Padari
1253NT-1WS350 9-9Aikki Sard & Mati NirgiRein Kaarjas & Endel Küttis
1343NT=WS3 400-22Urmas Virves & Jüri SiimHeino Lapp & Ülo Müürissepp
1493NT+1WCJ 430-33Hillar Sula & Andres KärpKalle Ojassalu & Raivo Sikk
1563NT+1WSQ 430-33Aimur Raudsepp & Jaak Andres AleviAivar Kustavus & Raul Roslender
16103NT+1WH8 430-33Jaak Sibul & Andrus SibulJaan Sutt & Lembit Kapp
1782NT+3WH2 2104-4Hillar Ruus & Oleg SirotinRein Haavala & Jaan Pärna
1831H+1WCJ 1106-6Ülis Riisalu & Hannes NirkMirjam Iher & Jaagup Kirme

Session 1 Section M

Board 19 EW Game Dealer S Datm NS 440
NSEWContByLdNS+NS-IMPsIMPsNSEW
153NT+1SHQ430 00Tiit Kalda & Tiiu ValderRein Kaarjas & Endel Küttis
2123NT+3NS7490 2-2Lauri Naber & Ingrid LaurikainenAikki Sard & Mati Nirgi
383NT+3NS7490 2-2Mirjam Iher & Jaagup KirmeRein Haavala & Jaan Pärna
9173NT+3NS7490 2-2Kalle Ojassalu & Raivo SikkHillar Ruus & Oleg Sirotin
11163NT=SHQ400 -11Arnold Kivik & Peeter JaaniJaak Sibul & Andrus Sibul
1363NT=SHQ400 -11Urmas Virves & Jüri SiimAivar Kustavus & Raul Roslender
14103NT=SHQ400 -11Hillar Sula & Andres KärpJaan Sutt & Lembit Kapp
1573NT-1NH3 50-1010Aimur Raudsepp & Jaak Andres AleviMarko Tenn & Allar Padari
1843NT+2SHQ460 1-1Ülis Riisalu & Hannes NirkHeino Lapp & Ülo Müürissepp

Session 1 Section M

Board 20 Game All Dealer W Datm NS -570
NSEWContByLdNS+NS-IMPsIMPsNSEW
155S=ECA 650-22Tiit Kalda & Tiiu ValderRein Kaarjas & Endel Küttis
2124S+1ECA 650-22Lauri Naber & Ingrid LaurikainenAikki Sard & Mati Nirgi
384S+1EC3 650-22Mirjam Iher & Jaagup KirmeRein Haavala & Jaan Pärna
9174S=ECA 620-22Kalle Ojassalu & Raivo SikkHillar Ruus & Oleg Sirotin
11164H-4WD7400 14-14Arnold Kivik & Peeter JaaniJaak Sibul & Andrus Sibul
1364S=ECA 620-22Urmas Virves & Jüri SiimAivar Kustavus & Raul Roslender
14102S+3ECA 2009-9Hillar Sula & Andres KärpJaan Sutt & Lembit Kapp
1574S+1WDJ 650-22Aimur Raudsepp & Jaak Andres AleviMarko Tenn & Allar Padari
1844S=ECK 620-22Ülis Riisalu & Hannes NirkHeino Lapp & Ülo Müürissepp

Session 1 Section M

Board 21 NS Game Dealer N Datm NS -110
NSEWContByLdNS+NS-IMPsIMPsNSEW
174H-1ED250 4-4Tiit Kalda & Tiiu ValderMarko Tenn & Allar Padari
262S-1NHA 10000Lauri Naber & Ingrid LaurikainenAivar Kustavus & Raul Roslender
3132S-3NHA 300-55Mirjam Iher & Jaagup KirmeUrmas Virves & Jüri Siim
491NT=ECK 901-1Heino Lapp & Ülo MüürisseppKalle Ojassalu & Raivo Sikk
14112H+2WC5 170-22Hillar Sula & Andres KärpArnold Kivik & Peeter Jaani
1582H+1WD5 140-11Aimur Raudsepp & Jaak Andres AleviRein Haavala & Jaan Pärna
16122H+2EC2 170-22Jaak Sibul & Andrus SibulAikki Sard & Mati Nirgi
17103H-1ES550 4-4Hillar Ruus & Oleg SirotinJaan Sutt & Lembit Kapp
1853H=WC2 140-11Ülis Riisalu & Hannes NirkRein Kaarjas & Endel Küttis

Session 1 Section M

Board 22 EW Game Dealer E Datm NS -130
NSEWContByLdNS+NS-IMPsIMPsNSEW
174S=WH5 620-1010Tiit Kalda & Tiiu ValderMarko Tenn & Allar Padari
262S=WH5 1101-1Lauri Naber & Ingrid LaurikainenAivar Kustavus & Raul Roslender
3133C-1SHQ 502-2Mirjam Iher & Jaagup KirmeUrmas Virves & Jüri Siim
491NT-3NS3 150-11Heino Lapp & Ülo MüürisseppKalle Ojassalu & Raivo Sikk
14113Cx-3NHQ 500-99Hillar Sula & Andres KärpArnold Kivik & Peeter Jaani
1583C-2SD3 1001-1Aimur Raudsepp & Jaak Andres AleviRein Haavala & Jaan Pärna
16122S=ES5 1101-1Jaak Sibul & Andrus SibulAikki Sard & Mati Nirgi
17104S-1WH5100 6-6Hillar Ruus & Oleg SirotinJaan Sutt & Lembit Kapp
1854S-2WD7200 8-8Ülis Riisalu & Hannes NirkRein Kaarjas & Endel Küttis

Session 1 Section M

Board 23 Game All Dealer S Datm NS 170
NSEWContByLdNS+NS-IMPsIMPsNSEW
283H=NSA140 -11Lauri Naber & Ingrid LaurikainenRein Haavala & Jaan Pärna
372S-2EHQ200 1-1Mirjam Iher & Jaagup KirmeMarko Tenn & Allar Padari
412S-2EH10200 1-1Heino Lapp & Ülo MüürisseppTiit Kalda & Tiiu Valder
5102S-2EH10200 1-1Rein Kaarjas & Endel KüttisJaan Sutt & Lembit Kapp
14122NT+2SS10180 00Hillar Sula & Andres KärpAikki Sard & Mati Nirgi
1592NT=SS10120 -22Aimur Raudsepp & Jaak Andres AleviKalle Ojassalu & Raivo Sikk
16133D-1SS10 100-77Jaak Sibul & Andrus SibulUrmas Virves & Jüri Siim
17112Sx-2EH10500 8-8Hillar Ruus & Oleg SirotinArnold Kivik & Peeter Jaani
1861NT+1SS10120 -22Ülis Riisalu & Hannes NirkAivar Kustavus & Raul Roslender

Session 1 Section M

Board 24 Love All Dealer W Datm NS -80
NSEWContByLdNS+NS-IMPsIMPsNSEW
283NT-2WSJ100 5-5Lauri Naber & Ingrid LaurikainenRein Haavala & Jaan Pärna
373NT+2EH8 460-99Mirjam Iher & Jaagup KirmeMarko Tenn & Allar Padari
415D-1ESK50 4-4Heino Lapp & Ülo MüürisseppTiit Kalda & Tiiu Valder
5104D+1ESA 150-22Rein Kaarjas & Endel KüttisJaan Sutt & Lembit Kapp
14124D=EH7 130-22Hillar Sula & Andres KärpAikki Sard & Mati Nirgi
1593D+1WSJ 130-22Aimur Raudsepp & Jaak Andres AleviKalle Ojassalu & Raivo Sikk
16133D+2ESK 150-22Jaak Sibul & Andrus SibulUrmas Virves & Jüri Siim
17115D-1ESK50 4-4Hillar Ruus & Oleg SirotinArnold Kivik & Peeter Jaani
1864D=ESK 130-22Ülis Riisalu & Hannes NirkAivar Kustavus & Raul Roslender

Session 1 Section M

Board 25 EW Game Dealer N Datm NS -370
NSEWContByLdNS+NS-IMPsIMPsNSEW
393NT-1WH8100 10-10Mirjam Iher & Jaagup KirmeKalle Ojassalu & Raivo Sikk
483NT=WH9 600-66Heino Lapp & Ülo MüürisseppRein Haavala & Jaan Pärna
523NT+1WH9 630-66Rein Kaarjas & Endel KüttisLauri Naber & Ingrid Laurikainen
6113NT-1WD2100 10-10Aivar Kustavus & Raul RoslenderArnold Kivik & Peeter Jaani
13142NT+1WD8 1506-6Urmas Virves & Jüri SiimHillar Sula & Andres Kärp
15103NT=WD7 600-66Aimur Raudsepp & Jaak Andres AleviJaan Sutt & Lembit Kapp
1613NT+1WHA 630-66Jaak Sibul & Andrus SibulTiit Kalda & Tiiu Valder
17121NT+1WSJ 1206-6Hillar Ruus & Oleg SirotinAikki Sard & Mati Nirgi
1873NT=WD6 600-66Ülis Riisalu & Hannes NirkMarko Tenn & Allar Padari

Session 1 Section M

Board 26 Game All Dealer E Datm NS 900
NSEWContByLdNS+NS-IMPsIMPsNSEW
397H=NS32210 16-16Mirjam Iher & Jaagup KirmeKalle Ojassalu & Raivo Sikk
485H+2NS3710 -55Heino Lapp & Ülo MüürisseppRein Haavala & Jaan Pärna
525H+2NH9710 -55Rein Kaarjas & Endel KüttisLauri Naber & Ingrid Laurikainen
6115C+2SSA640 -66Aivar Kustavus & Raul RoslenderArnold Kivik & Peeter Jaani
13146H+1NS51460 11-11Urmas Virves & Jüri SiimHillar Sula & Andres Kärp
15106H+1NC91460 11-11Aimur Raudsepp & Jaak Andres AleviJaan Sutt & Lembit Kapp
1615C+2NSA640 -66Jaak Sibul & Andrus SibulTiit Kalda & Tiiu Valder
17125H+2NH9710 -55Hillar Ruus & Oleg SirotinAikki Sard & Mati Nirgi
1875Sx-2WH3500 -99Ülis Riisalu & Hannes NirkMarko Tenn & Allar Padari

ScoreCards    

Ranks     Travellers
PAIR 1 TIIT KALDA-TIIU VALDER PAIR 2 LAURI NABER-INGRID LAURIKAINEN 
KESKEESTI III 18/05/2017 KESKEESTI III 18/05/2017 
Session 1 Section M Session 1 Section M 
Butler Factored -6 Butler Factored 56 
Session Rank 12 Session Rank 1 
BdOppsScoreImpsNDatum BdOppsScoreImpsNDatum 
1Sula
Kärp
-400-4260 1Sibul
Sibul
507260 
21005100 2-180-2100 
3Ruus
Sirotin
-4800470 3Sula
Kärp
-4501470 
47908-430 46205-430 
5Ojassalu
Sikk
-660-6410 5Ruus
Sirotin
-1007410 
650350 6120550 
7Raudsepp
Andres Alevi
200640 7Sutt
Kapp
6301240 
8-590-5390 8-1506390 
9Haavala
Pärna
-140-320 9Raudsepp
Andres Alevi
50220 
10-100-6-160 101700-160 
11Sutt
Kapp
50480 11Ojassalu
Sikk
-120-180 
12-600-2550 12-630-2550 
13Riisalu
Nirk
-300-650 13Kivik
Jaani
-100-250 
141000-90 141502-90 
15Kustavus
Roslender
-4805-670 15Riisalu
Nirk
9807-670 
16-100-2-30 16-110-4-30 
17Kivik
Jaani
-1100-110 17Tenn
Padari
-150-1-110 
18-400-2-340 18-400-2-340 
19Kaarjas
Küttis
4300440 19Sard
Nirgi
4902440 
20-650-2-570 20-650-2-570 
21Tenn
Padari
504-110 21Kustavus
Roslender
-1000-110 
22-620-10-130 22-1101-130 
23Lapp
Müürissepp
-200-1170 23Haavala
Pärna
140-1170 
24-50-4-80 241005-80 
25Sibul
Sibul
6306-370 25Kaarjas
Küttis
6306-370 
26-6406900 26-7105900 

PAIR 3 MIRJAM IHER-JAAGUP KIRME PAIR 4 HEINO LAPP-ÜLO MÜÜRISSEPP 
KESKEESTI III 18/05/2017 KESKEESTI III 18/05/2017 
Session 1 Section M Session 1 Section M 
Butler Factored -28 Butler Factored 10 
Session Rank 15 Session Rank 7 
BdOppsScoreImpsNDatum BdOppsScoreImpsNDatum 
1Kustavus
Roslender
-420-4260 1Sutt
Kapp
4505260 
2-300-5100 21502100 
3Sibul
Sibul
-4501470 3Tenn
Padari
-4800470 
4-170-12-430 4170-6-430 
5Sula
Kärp
-1506410 5Sibul
Sibul
-500-3410 
650350 650350 
7Ruus
Sirotin
-600-1140 7Sula
Kärp
-100-240 
8-800-9390 8-1706390 
9Kivik
Jaani
50220 9Ruus
Sirotin
-140-320 
102001-160 1062010-160 
11Raudsepp
Andres Alevi
-140-280 11Sard
Nirgi
-170-380 
1220013550 12-10010550 
13Sutt
Kapp
-200-450 13Raudsepp
Andres Alevi
-200-450 
141000-90 1450-1-90 
15Sard
Nirgi
420-6-670 15Kivik
Jaani
480-5-670 
16-200-6-30 161403-30 
17Riisalu
Nirk
-50-4-110 17Virves
Siim
1501-110 
18110-6-340 184002-340 
19Haavala
Pärna
4902440 19Riisalu
Nirk
-460-1440 
20-650-2-570 206202-570 
21Virves
Siim
-300-5-110 21Ojassalu
Sikk
-901-110 
22-502-130 22-150-1-130 
23Tenn
Padari
2001170 23Kalda
Valder
2001170 
24-460-9-80 24504-80 
25Ojassalu
Sikk
10010-370 25Haavala
Pärna
-600-6-370 
26221016900 26710-5900 

PAIR 5 REIN KAARJAS-ENDEL KÜTTIS PAIR 6 AIVAR KUSTAVUS-RAUL ROSLENDER 
KESKEESTI III 18/05/2017 KESKEESTI III 18/05/2017 
Session 1 Section M Session 1 Section M 
Butler Factored -13 Butler Factored 16 
Session Rank 13 Session Rank 5 
BdOppsScoreImpsNDatum BdOppsScoreImpsNDatum 
1Ojassalu
Sikk
4204260 1Iher
Kirme
4204260 
21502100 23005100 
3Kivik
Jaani
450-1470 3Sutt
Kapp
4800470 
4-620-5-430 4-1008-430 
5Haavala
Pärna
-1307410 5Sard
Nirgi
300-3410 
6-110-250 6120250 
7Sibul
Sibul
300840 7Ojassalu
Sikk
-100-240 
8-420-1390 8-508390 
9Sula
Kärp
100320 9Sibul
Sibul
140320 
10110-2-160 10-500-8-160 
11Ruus
Sirotin
120180 11Sula
Kärp
-420-880 
126302550 12-660-3550 
13Virves
Siim
140550 13Ruus
Sirotin
120550 
141000-90 1450-1-90 
15Raudsepp
Andres Alevi
480-5-670 15Kalda
Valder
480-5-670 
16-100-4-30 161002-30 
17Sard
Nirgi
1301-110 17Raudsepp
Andres Alevi
-50-4-110 
18-50-9-340 184303-340 
19Kalda
Valder
-4300440 19Virves
Siim
-4001440 
206502-570 206202-570 
21Riisalu
Nirk
1401-110 21Naber
Laurikainen
1000-110 
22-200-8-130 22110-1-130 
23Sutt
Kapp
2001170 23Riisalu
Nirk
-1202170 
24-150-2-80 241302-80 
25Naber
Laurikainen
-630-6-370 25Kivik
Jaani
10010-370 
26710-5900 26640-6900 

PAIR 7 MARKO TENN-ALLAR PADARI PAIR 8 REIN HAAVALA-JAAN PÄRNA 
KESKEESTI III 18/05/2017 KESKEESTI III 18/05/2017 
Session 1 Section M Session 1 Section M 
Butler Factored 43 Butler Factored 32 
Session Rank 2 Session Rank 3 
BdOppsScoreImpsNDatum BdOppsScoreImpsNDatum 
1Sard
Nirgi
-50-7260 1Riisalu
Nirk
507260 
2-100-5100 2-502100 
3Lapp
Müürissepp
4800470 3Virves
Siim
4800470 
4-1706-430 4-650-6-430 
5Kivik
Jaani
6005410 5Kaarjas
Küttis
130-7410 
6110250 6110250 
7Virves
Siim
200440 7Sard
Nirgi
100240 
8200-5390 88009390 
9Sutt
Kapp
130420 9Kalda
Valder
140320 
10-100-6-160 101006-160 
11Sibul
Sibul
-140-280 11Kivik
Jaani
50480 
12-630-2550 12-630-2550 
13Sula
Kärp
90450 13Sibul
Sibul
120550 
141000-90 141301-90 
15Ruus
Sirotin
9807-670 15Sula
Kärp
480-5-670 
16-200-6-30 163007-30 
17Naber
Laurikainen
1501-110 17Ruus
Sirotin
1501-110 
184002-340 18210-4-340 
19Raudsepp
Andres Alevi
5010440 19Iher
Kirme
-490-2440 
206502-570 206502-570 
21Kalda
Valder
-50-4-110 21Raudsepp
Andres Alevi
1401-110 
2262010-130 22100-1-130 
23Iher
Kirme
-200-1170 23Naber
Laurikainen
-1401170 
244609-80 24-100-5-80 
25Riisalu
Nirk
6006-370 25Lapp
Müürissepp
6006-370 
26-5009900 26-7105900 

PAIR 9 KALLE OJASSALU-RAIVO SIKK PAIR 10 JAAN SUTT-LEMBIT KAPP 
KESKEESTI III 18/05/2017 KESKEESTI III 18/05/2017 
Session 1 Section M Session 1 Section M 
Butler Factored -23 Butler Factored -47 
Session Rank 14 Session Rank 17 
BdOppsScoreImpsNDatum BdOppsScoreImpsNDatum 
1Kaarjas
Küttis
-420-4260 1Lapp
Müürissepp
-450-5260 
2-150-2100 2-150-2100 
3Riisalu
Nirk
-4501470 3Kustavus
Roslender
-4800470 
46205-430 4100-8-430 
5Kalda
Valder
6606410 5Riisalu
Nirk
-600-5410 
6-50-350 6-140-350 
7Kustavus
Roslender
100240 7Naber
Laurikainen
-630-1240 
850-8390 8150-6390 
9Virves
Siim
-100-320 9Tenn
Padari
-130-420 
10-1102-160 101006-160 
11Naber
Laurikainen
120180 11Kalda
Valder
-50-480 
126302550 126002550 
13Sard
Nirgi
-200-450 13Iher
Kirme
200450 
14-420-11-90 14-1000-90 
15Sibul
Sibul
7903-670 15Virves
Siim
9807-670 
163007-30 16501-30 
17Sula
Kärp
1702-110 17Sibul
Sibul
1301-110 
184303-340 184303-340 
19Ruus
Sirotin
4902440 19Sula
Kärp
-4001440 
20-620-2-570 20200-9-570 
21Lapp
Müürissepp
90-1-110 21Ruus
Sirotin
-50-4-110 
221501-130 22-100-6-130 
23Raudsepp
Andres Alevi
-1202170 23Kaarjas
Küttis
-200-1170 
241302-80 241502-80 
25Iher
Kirme
-100-10-370 25Raudsepp
Andres Alevi
6006-370 
26-2210-16900 26-1460-11900 

PAIR 11 ARNOLD KIVIK-PEETER JAANI PAIR 12 AIKKI SARD-MATI NIRGI 
KESKEESTI III 18/05/2017 KESKEESTI III 18/05/2017 
Session 1 Section M Session 1 Section M 
Butler Factored 6 Butler Factored 20 
Session Rank 9 Session Rank 4 
BdOppsScoreImpsNDatum BdOppsScoreImpsNDatum 
1Raudsepp
Andres Alevi
4505260 1Tenn
Padari
507260 
21502100 21005100 
3Kaarjas
Küttis
-4501470 3Raudsepp
Andres Alevi
-4800470 
46205-430 4200-6-430 
5Tenn
Padari
-600-5410 5Kustavus
Roslender
-3003410 
6-110-250 6-120-250 
7Riisalu
Nirk
-300-640 7Haavala
Pärna
-100-240 
8-420-1390 8-800-9390 
9Iher
Kirme
-50-220 9Riisalu
Nirk
-150-420 
10-200-1-160 10110-2-160 
11Haavala
Pärna
-50-480 11Lapp
Müürissepp
170380 
126302550 12100-10550 
13Naber
Laurikainen
100250 13Ojassalu
Sikk
200450 
14-150-2-90 1442011-90 
15Lapp
Müürissepp
-4805-670 15Iher
Kirme
-4206-670 
16-140-3-30 162006-30 
17Kalda
Valder
1100-110 17Kaarjas
Küttis
-130-1-110 
184002-340 18509-340 
19Sibul
Sibul
400-1440 19Naber
Laurikainen
-490-2440 
2040014-570 206502-570 
21Sula
Kärp
1702-110 21Sibul
Sibul
1702-110 
225009-130 22110-1-130 
23Ruus
Sirotin
-500-8170 23Sula
Kärp
-1800170 
24-50-4-80 241302-80 
25Kustavus
Roslender
-100-10-370 25Ruus
Sirotin
120-6-370 
26-6406900 26-7105900 

PAIR 13 URMAS VIRVES-JÜRI SIIM PAIR 14 HILLAR SULA-ANDRES KÄRP 
KESKEESTI III 18/05/2017 KESKEESTI III 18/05/2017 
Session 1 Section M Session 1 Section M 
Butler Factored 14 Butler Factored -43 
Session Rank 6 Session Rank 16 
BdOppsScoreImpsNDatum BdOppsScoreImpsNDatum 
1Ruus
Sirotin
-2002260 1Kalda
Valder
4004260 
2-1000100 2-100-5100 
3Haavala
Pärna
-4800470 3Naber
Laurikainen
450-1470 
46506-430 4-620-5-430 
5Raudsepp
Andres Alevi
-600-5410 5Iher
Kirme
150-6410 
6-140-350 6-50-350 
7Tenn
Padari
-200-440 7Lapp
Müürissepp
100240 
8-2005390 8170-6390 
9Ojassalu
Sikk
100320 9Kaarjas
Küttis
-100-320 
10110-2-160 10-1102-160 
11Riisalu
Nirk
50480 11Kustavus
Roslender
420880 
12-630-2550 126603550 
13Kaarjas
Küttis
-140-550 13Tenn
Padari
-90-450 
14-1000-90 14-1000-90 
15Sutt
Kapp
-980-7-670 15Haavala
Pärna
-4805-670 
16-50-1-30 16-300-7-30 
17Lapp
Müürissepp
-150-1-110 17Ojassalu
Sikk
-170-2-110 
18-400-2-340 18-430-3-340 
19Kustavus
Roslender
400-1440 19Sutt
Kapp
400-1440 
20-620-2-570 20-2009-570 
21Iher
Kirme
3005-110 21Kivik
Jaani
-170-2-110 
2250-2-130 22-500-9-130 
23Sibul
Sibul
1007170 23Sard
Nirgi
1800170 
241502-80 24-130-2-80 
25Sula
Kärp
-1506-370 25Virves
Siim
150-6-370 
26146011900 26-1460-11900 

PAIR 15 AIMUR RAUDSEPP-JAAK ANDRES ALEVI PAIR 16 JAAK SIBUL-ANDRUS SIBUL 
KESKEESTI III 18/05/2017 KESKEESTI III 18/05/2017 
Session 1 Section M Session 1 Section M 
Butler Factored -3 Butler Factored -47 
Session Rank 11 Session Rank 17 
BdOppsScoreImpsNDatum BdOppsScoreImpsNDatum 
1Kivik
Jaani
-450-5260 1Naber
Laurikainen
-50-7260 
2-150-2100 21802100 
3Sard
Nirgi
4800470 3Iher
Kirme
450-1470 
4-2006-430 417012-430 
5Virves
Siim
6005410 5Lapp
Müürissepp
5003410 
6140350 6-50-350 
7Kalda
Valder
-200-640 7Kaarjas
Küttis
-300-840 
85905390 84201390 
9Naber
Laurikainen
-50-220 9Kustavus
Roslender
-140-320 
10-1700-160 105008-160 
11Iher
Kirme
140280 11Tenn
Padari
140280 
12-200-13550 126302550 
13Lapp
Müürissepp
200450 13Haavala
Pärna
-120-550 
14-501-90 14-130-1-90 
15Kaarjas
Küttis
-4805-670 15Ojassalu
Sikk
-790-3-670 
161004-30 16-300-7-30 
17Kustavus
Roslender
504-110 17Sutt
Kapp
-130-1-110 
18-430-3-340 18-430-3-340 
19Tenn
Padari
-50-10440 19Kivik
Jaani
-4001440 
20-650-2-570 20-400-14-570 
21Haavala
Pärna
-140-1-110 21Sard
Nirgi
-170-2-110 
22-1001-130 22-1101-130 
23Ojassalu
Sikk
120-2170 23Virves
Siim
-100-7170 
24-130-2-80 24-150-2-80 
25Sutt
Kapp
-600-6-370 25Kalda
Valder
-630-6-370 
26146011900 26640-6900 

PAIR 17 HILLAR RUUS-OLEG SIROTIN PAIR 18 ÜLIS RIISALU-HANNES NIRK 
KESKEESTI III 18/05/2017 KESKEESTI III 18/05/2017 
Session 1 Section M Session 1 Section M 
Butler Factored 9 Butler Factored 4 
Session Rank 8 Session Rank 10 
BdOppsScoreImpsNDatum BdOppsScoreImpsNDatum 
1Virves
Siim
200-2260 1Haavala
Pärna
-50-7260 
21000100 250-2100 
3Kalda
Valder
4800470 3Ojassalu
Sikk
450-1470 
4-790-8-430 4-620-5-430 
5Naber
Laurikainen
100-7410 5Sutt
Kapp
6005410 
6-120-550 6140350 
7Iher
Kirme
6001140 7Kivik
Jaani
300640 
88009390 84201390 
9Lapp
Müürissepp
140320 9Sard
Nirgi
150420 
10-620-10-160 10-1102-160 
11Kaarjas
Küttis
-120-180 11Virves
Siim
-50-480 
12-630-2550 126302550 
13Kustavus
Roslender
-120-550 13Kalda
Valder
300650 
14-501-90 14-1000-90 
15Tenn
Padari
-980-7-670 15Naber
Laurikainen
-980-7-670 
162006-30 161104-30 
17Haavala
Pärna
-150-1-110 17Iher
Kirme
504-110 
18-2104-340 18-1106-340 
19Ojassalu
Sikk
-490-2440 19Lapp
Müürissepp
4601440 
206202-570 20-620-2-570 
21Sutt
Kapp
504-110 21Kaarjas
Küttis
-140-1-110 
221006-130 222008-130 
23Kivik
Jaani
5008170 23Kustavus
Roslender
120-2170 
24504-80 24-130-2-80 
25Sard
Nirgi
-1206-370 25Tenn
Padari
-600-6-370 
26710-5900 26500-9900 

Ranks     Travellers     ScoreCards